Jump to content

Pokretanje ovrhe protiv EOS Matrix


lutherus

Preporučene objave

5.12 je održana parnica protiv EOS Matrixa radi nezakonite ovrhe provedene putem nepostojeće dokumentacije. Sud je odredio da EOs matrix mora vratiti iznos od 68 350 kuna na moj račun u roku od 8 dana. Osmi radni dan je 17.12. Zasad nisu uplatili novac ali mislim da ni neće to učiniti. Ukoliko eos matrix ne vrati novac dal sa presudom mogu podnjeti ovrhu protiv njih i pokrenuti prisilnu naplatu?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se eos matrix u tom roku bude žalio na prvostupanjsku presudu, tada se ovaj rok od 8 dana produljuje do odluke drugostupanjskog suda o žalbi. U svakom slučaju, do pravomoćnosti ne možete pokrenuti prisilnu naplatu (osim u iznimnim slučajevima), a nakon pravomoćnosti možete bez ikakvih problema, putem fine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , lutherus je napisao:

5.12 je održana parnica protiv EOS Matrixa radi nezakonite ovrhe provedene putem nepostojeće dokumentacije. Sud je odredio da EOs matrix mora vratiti iznos od 68 350 kuna na moj račun u roku od 8 dana. Osmi radni dan je 17.12. Zasad nisu uplatili novac ali mislim da ni neće to učiniti. Ukoliko eos matrix ne vrati novac dal sa presudom mogu podnjeti ovrhu protiv njih i pokrenuti prisilnu naplatu?

Samo Vam na toj presudi treba klauzula pravomoćnosti i ovršnosti, te je onda takva presuda ovršna isprava koja je podobna za pokretanje ovršnog postupka. U Vašem konkretnom slučaju s obzirom na ovrhovoditelja, najpogodniji bi bio pokušaj izravne naplate putem Fine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , Borbena7 je napisao:

Samo Vam na toj presudi treba klauzula pravomoćnosti i ovršnosti, te je onda takva presuda ovršna isprava koja je podobna za pokretanje ovršnog postupka. U Vašem konkretnom slučaju s obzirom na ovrhovoditelja, najpogodniji bi bio pokušaj izravne naplate putem Fine.

Koliko vidim ovo je pravomomočna presuda. Nema mogućnosti žalbe te je prva parnica održana 1.7.2019 sa istim zaključkom na koju je EOS matrix uložio žalbu. Međutim postavlja se pitanje sigurnosti, odakle EOS Matrixu osobni podaci građana te lažna dokumentacija odnoso izmišljeni ugovori. Naime u mojem slučaju se navodilo da je ovrha  radi kredita od Addiko banke a sama Addiko banka je potvrdila da niti ikada imal kredit kod  njih, niti sam njihov klijent. Pa odakle eos matrixu takva dokumentacija?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, lutherus je napisao:

Koliko vidim ovo je pravomomočna presuda. Nema mogućnosti žalbe te je prva parnica održana 1.7.2019 sa istim zaključkom na koju je EOS matrix uložio žalbu.

Ako je uložena žalba na presudu, onda ona još uvijek nije pravomoćna. 

Prije 7 minuta, lutherus je napisao:

Pa odakle eos matrixu takva dokumentacija?

Ukoliko je krivotvorena, tada su došli do nje kao i do svake druge krivotvorene isprave. Mada mi je prilično čudno da unatoč krivotvorenim ispravama ustraju i dalje, te sa žalbama idu na Županijski sud.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija