Jump to content

Česta tema - Zatvaranje Trgovačkog Društva.


frenki zg

Preporučene objave

  • Česta pitanja koja se postavljaju na Portalu - Legalis su : Kako Zatvoriti - Likvidirati ili Brisati neko Trg. Društvo, Do.o. ili J.d.o

  • Koliko navedena radnja  Financijski košta - koliko to vremenski traje - što je bolje - Likvidacija - Stečaj -                        dali se isto može provesti ako Društvo ima nepodmirena Dugovanja, kakva je u tom slučaju Odgovornost Osnivača itd.

  •  Sva navedena Društva su pri Osnivanju  (između ostalog) Registrirana posredstvom  nekog Javno Bilježnićkog Ureda. Što u (prijevodu) znači, da na početku kod Osnivanja istih postoji +neki+ Ured za realizaciju navedene ideje .  Shodno tome, u zadnje vrijeme su se na Tržištu pojavili Uredi, koji se striktno  bave tematikom - Zatvaranje -     Brisanje Trgovačkih Društava  (provedba istog u Sudskom Registru)  u Ime i interes  njihovih Osnivača.    Spoznajom da sad postoje navedeni Uredi, i da su  česta pitanja korisnika Portala na tu tematiku, otvorio sam ovu temu.   Ako netko ima dodatno pitanje vezano uz navedenu temu - Kome se obratiti da riješi svoj problem, neka mi ostavi poruku  isključivo u moj pretinac osobne Poruke.  
    Napomena : U obzir dolaze i Društva koja imaju ne podmirenih obaveza ili su im Računi Blokirani.
    Za sve ostale upi te - vezane uz tematiku - Stečaj - Likvidacija ili Brisanje Trg. Društava - u Blokadi računa ili se istog
    želi te riješiti - u što kraćem roku i uz što manje gubljenja vremena - ostavi te kontakt u Pretinac moje Pošte -
    jer bilo kakvo reklamiranje na Portalu, nije dozvoljeno.
    Poz.  Frenki  zg
     

uređeno: od frenki zg
ispravak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, frenki zg je napisao:
  • Česta pitanja koja se postavljaju na Portalu - Legalis su : Kako Zatvoriti - Likvidirati ili Brisati neko Trg. Društvo, Do.o. ili J.d.o

  • Koliko navedena radnja  Financijski košta - koliko to vremenski traje - što je bolje - Likvidacija - Stečaj -                                                                                                                      dali se isto može provesti ako Društvo ima nepodmirena Dugovanja, kakva je u tom slučaju Odgovornost Osnivača itd.

  •  Sva navedena Društva su pri Osnivanju  (između ostalog) Registrirana posredstvom  nekog Javno Bilježnićkog Ureda.                                                                                                 Što u (prijevodu) znači, da na početku kod Osnivanja istih postoji +neki+ Ured za realizaciju navedene ideje .                                                                                                             Shodno tome, u zadnje vrijeme su se na Tržištu pojavili Uredi, koji se striktno  bave tematikom - Zatvaranje -                                                                                                           Brisanje Trgovačkih Društava  (provedba istog u Sudskom Registru)  u Ime i interes  njihovih Osnivača.                                                                                                                      Spoznajom da sad postoje navedeni Uredi, i da su  česta pitanja korisnika Portala na tu tematiku, otvorio sam ovu temu.                                                                                               Ako netko ima dodatno pitanje vezano uz navedenu temu - Kome se obratiti da riješi svoj problem,neka mi ostavi poruku                                                                                             isključivo u moj pretinac osobne Poruke.  Frenki zg 

P.S. - U moj Poštanski pretinac ISKLJUČIVO ostavite e-mail za kontakt. Hvala i poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, frenki zg je napisao:

netko ima dodatno pitanje vezano uz navedenu temu - Kome se obratiti da riješi svoj problem,neka mi ostavi poruku                                                                                             isključivo u moj pretinac osobne Poruke.  Frenki zg 

Zamolio bih vas, da ne ostavljate brojeve telefona, napisao sam - ISKLJUČIVO -e-mail, za kontakt. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 pinned this forumu

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija