Jump to content

Oduzeta vozacka dozvola bez obavijesti i riješenja


marija0109

Preporučene objave

Poštovani, jučer sam zaustavljen od strane prometne policije koji su mi uvidom u dokumente rekli da imam zabranu upravljanja motornim vozilom b kategorije a da to nisam znao!

Nikakva obavijest, nikakvo rješenje, poslije sam otišao u nadležnu policijsku postaju gdje su mi rekli da sam uslikaj prije mjesec dana u naselju gdje sam vozio 100 te da izmjenom zakona vise obavijesti ne salju na kućnu adresu niti rješenja, da će mi isto stići poštom! U međuvremenu naravno, kao trgovački putnik sam bez vozačke dozvole

Postoji li neki oblik zalbe s obzirom da nisam dobio nikakav dokument

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, marija0109 je napisao:

Poštovani, jučer sam zaustavljen od strane prometne policije koji su mi uvidom u dokumente rekli da imam zabranu upravljanja motornim vozilom b kategorije a da to nisam znao!

Nikakva obavijest, nikakvo rješenje, poslije sam otišao u nadležnu policijsku postaju gdje su mi rekli da sam uslikaj prije mjesec dana u naselju gdje sam vozio 100 te da izmjenom zakona vise obavijesti ne salju na kućnu adresu niti rješenja, da će mi isto stići poštom! U međuvremenu naravno, kao trgovački putnik sam bez vozačke dozvole

Postoji li neki oblik zalbe s obzirom da nisam dobio nikakav dokument

Provjeri još tu vozačku i da li su upisani i bodovi

https://mup.gov.hr/status-vozacke-dozvole/283633

ako ima i bodova onda je prekršajni postupak gotov.Prvo je trebala doći obavijest da se pošalju podaci o vozaču a ako se i ne pošalju onda bi kazna išla za to a ne za brzinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , sivko je napisao:

Provjeri još tu vozačku i da li su upisani i bodovi

https://mup.gov.hr/status-vozacke-dozvole/283633

ako ima i bodova onda je prekršajni postupak gotov.Prvo je trebala doći obavijest da se pošalju podaci o vozaču a ako se i ne pošalju onda bi kazna išla za to a ne za brzinu.

Evo ga, do 3.5 zabrana, bez obavijesti na kucnu adresu, bez icega.

Mogu li se onda sad zaliti na to? 

Screenshot_20200305-123146_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , marija0109 je napisao:

Evo ga, do 3.5 zabrana, bez obavijesti na kucnu adresu, bez icega.

Mogu li se onda sad zaliti na to? 

Screenshot_20200305-123146_Samsung Internet.jpg

Kao što Drot kaže moraš kod njih.

Obavijesti o zabrani više ne dolaze po zakonu tako da tu ništa ne možeš,a i da si je primio (po starom zakonu) opet se na nju ne možeš žalit.Za takav prekršaj idu 4 boda a ti imaš 2,a i zabrana i bodovi se upisuju nakon pravomoćne presude pa tu ima puno čudnih stvari.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija