Jump to content

Inspekcija-vaša iskustva?


Madam

Preporučene objave

Prije nekoliko mjeseci (čitaj:četiri) sam otvorila obrt,još se nisam ni snašla, a već mi dolazi u posjet INSPEKCIJA za zaštitu okoliša. Molim one koji imaju iskustva ili znaju nešto iz tuđih primjera - na što se stavljao naglasak, tj. na čemu su vas/ih globili, općenito kakvo je vaše iskustvo?

HITNO molim komentare i odgovore!

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zavisi o kojoj se djelatnosti radi, ali uvijek treba na mjestu obavljanja djelatnosti (prodavaonica, salon i sl.) imati sve "papire", obrtnicu, Rješenje o početku obavljanja djelatnosti, prijave na mirovinsko i zdravstveno za obrtnika i za radnike ako ih ima zaposenih,ako se radi sa kemijskim sredstvima i otrovima tu se moraju imati posebne dozvole za rad sa takvim tvarima i osobe koje rade na takvim radnim mjestima moraju imati položene tečaje i ljekarske potvrde da mogu to raditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Već drugugod. za redom imam u inspekciji državni inspektorat, ali o kakvoj najavi pričate????

Doista sam zaprepaštena, bojim se da Ispostava u Sisku nema pojma o tome. Nisu našli nikakve nepravilnosti, tako da nije bilo niti kazni, ali najava??

Još sam pod dojmom! :-o:-?

je napisao:

Državni inspektorat (ukoliko nije prijava) se najavljuje 7-15 dana ranije i u svojoj najavi traži što je sve potrebno priprmit za vanjski nadzor.

Nakon nadzora sastavlja se zapisnik.

Na zapisnik možete staviti primjedbu u pisanom obliku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija