Jump to content
Sign in to follow this  
Stole123

Usvajanje finacijskog izvjesca

Preporučene objave

Direktor Drustva d.o.o. Uredno je poslao e-mailom poziv jedinom clanu Skupstine s pravom glasa za odrzavanje  sjednice Skupstine vezano za usvajanje Financijskog izvjesca za 2019. god. Medutim , imam nazanku da jedini clan Skupstine nece postovati rok odnosno nece biti poslano u Min. financija , Fina i placanje poreza na dobit. Dali uprava direktor moze tuziti skupstinu i koje bi sankcije imala sam uprava Drustva koja u ovom slucaju nije kriva za neodrzavanje sjednic Skupstine.  
Hvala i lp.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 5 sati , Stole123 je napisao:

Medutim , imam nazanku da jedini clan Skupstine nece postovati rok odnosno nece biti poslano u Min. financija , Fina i placanje poreza na dobit.

Znate da je rok pomaknut na 30.06. za predaju GFI-jeva? Da li se to odnosi na taj rok ili ovaj stari na 30.04.? Jer postoji mogućnost da odgode na taj način dospijeće poreza na dobit

Podijeli ovu objavu

prije 10 sati , BRKICA00 je napisao:

Znate da je rok pomaknut na 30.06. za predaju GFI-jeva? Da li se to odnosi na taj rok ili ovaj stari na 30.04.? Jer postoji mogućnost da odgode na taj način dospijeće poreza na dobit

Radi se o roku 30.04.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Napravi novi...