Jump to content

job at home- please hitno je!


anonimno

Preporučene objave

bok! negdje mi je nestao prijasnji post pa evo ponovo...

 

ako zelim otvoriti obrt(recimo, sivanje, samouka sam bez diploma) i onda to prodavati preko neta, kome se moram obratiti, s tim da mi je poslovni prostor vlastiti stan i koliko me to sve kosta?

 

drugo pitanje

 

ako odlucim osnovati "udrugu" po uzoru na americke WAHM(working at home mom) kome se moram obratiti i na sta sve moram paziti i ponovo, koliko me to sve kosta???

 

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

osnivanje obrta - cca 1500-3500 kn, sve detaljne info traziti u Vasem pripadajucem Uredu za gospodarstvo

 

osnivanje udruge - najmanje 3 clana, cijela hrpa papirologoije, skuplje od obrta, ne savjetujem za pocetak, troskovi cca 4500 - 6500 kn

 

za sve ostalo - otidjite u Hitro.hr, imate puno pitanja i nepoznanica, dobro razmislite o svemu prije ... pogledajte si malo zakone koji propisuju rad udruga, zatim zakon o obrtu, a da li ono sto zelite zaista mozete obavljati kod kuce, morat cete osobno saznati u uredu za gospodarstvo; naime, ovisno o tome sto zelite raditi postoji mogucnost da otvarate tzv. "vezani" obrt za koji morate imati strucnu spremu ... za prodaju preko interneta je manji problem, ali u osnovi morate imati trgovinu ... puno pitanja (otvorenih) za Ured ...ili Hitro.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija