Jump to content

Osnivanje jdoo bez znanja vlasnika stana


Triki

Preporučene objave

Moj bivši suprug je bez mog znanja osnovao j.d.o.o na adresi stana kojeg sam ja vlasnik na papiru i za kojeg tek trebamo utvrditi bračnu stečevinu. Obzirom da me je poptisivao bez mog znanja (moguce je da je potpisao mene da sam ja suglasna za otvaranje jdoo) i u drugim situacijama koje su moje mogućnosti naplate korištenja stana na račun tog J.d.d.o. Ugovora o najmu u ime jdoo nemam. Napominjem da je suprug napravio i krivokletstvo o nepostojanju dugova kod osnivanja za sto sam ga kazneno prijavila. Hvala

uređeno: od Triki
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Što se tiče najamnine, pošaljete društvu dopis da ili počne plaćati zakupninu u određenom iznosu te da sklopi ugovor o zakupu poslovnog prostora, ili da iseli sjedište društva.

Bilo je već tih situacija, možete navesti bilo koju adresu za sjedište društva, to se ne kontrolira od strane sudskog registra trgovačkog suda. Tek kad prijavite društvo Poreznoj upravi, PU traži ugovor o najmu ili zakupu, tako da vlasniku prostora može razrezati porez na prihod od zakupa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija