Jump to content

Predmet


Keruzino

Preporučene objave

postovani,ko zna molim nek odgovori. Zvao sam za svoj predmet i na drugostupanjskoj mi kazu, da je trenutno u radu,dakle,u procesu vjestacenja,e sad sto to znaci? na cekanju sam na red i radi drugih predmeta ili ce se uskoro donjeti odluka o ocjeni invalidnosti i dal se ceka rjesenje za dva tri mieseca? Hvala!

uređeno: od Keruzino
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Keruzino je napisao:

postovani,ko zna molim nek odgovori. Zvao sam za svoj predmet i na drugostupanjskoj mi kazu, da je trenutno u radu,dakle,u procesu vjestacenja,e sad sto to znaci? na cekanju sam na red i radi drugih predmeta ili ce se uskoro donjeti odluka o ocjeni invalidnosti i dal se ceka rjesenje za dva tri mieseca? Hvala!

Trebalo bi značiti da je predmet kod vještaka.kada će on to završiti i poslati rješenje nitko nezna.uglavnom rješenje ćeš dobiti 😉😉.bitno da je za Tebe pozitivno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, Keruzino je napisao:

postovani,ko zna molim nek odgovori. Zvao sam za svoj predmet i na drugostupanjskoj mi kazu, da je trenutno u radu,dakle,u procesu vjestacenja,e sad sto to znaci? na cekanju sam na red i radi drugih predmeta ili ce se uskoro donjeti odluka o ocjeni invalidnosti i dal se ceka rjesenje za dva tri mieseca? Hvala!

Ja cekam vec 6 mjeseci.Koji broj si zvao?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Predao sam kompletiran zahtjev 18.12.2017. bio na stručnoj procjeni, no tek danas sam prinio nalaz i mišljenje iz KB Dubrave. Nazivao, tražio, žalio se svim mogućim, dok nisam odlučio napisati e-mail na ured Plenkovića, ministra Medveda, misitra Beroša, ministra Malenicu i gle čuda za 5 dana zovu iz županijskog ureda za branitelje da je stigao nalaz i mišljenje. Naravno tražio sam od povjerenika za informiranje nalaz i mišljenje, što sam i dobio. Sad čekam prvostupanjsko riješenje. No, molio bih dali tko zna u kakovoj je vezi vojna osobna invalidnina s primanjem civilne pomoći za doplatak i njegu od CZSS. (dali je moguće primati jedno i drugo)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , scvrtil6 je napisao:

Predao sam kompletiran zahtjev 18.12.2017. bio na stručnoj procjeni, no tek danas sam prinio nalaz i mišljenje iz KB Dubrave. Nazivao, tražio, žalio se svim mogućim, dok nisam odlučio napisati e-mail na ured Plenkovića, ministra Medveda, misitra Beroša, ministra Malenicu i gle čuda za 5 dana zovu iz županijskog ureda za branitelje da je stigao nalaz i mišljenje. Naravno tražio sam od povjerenika za informiranje nalaz i mišljenje, što sam i dobio. Sad čekam prvostupanjsko riješenje. No, molio bih dali tko zna u kakovoj je vezi vojna osobna invalidnina s primanjem civilne pomoći za doplatak i njegu od CZSS. (dali je moguće primati jedno i drugo)

Prvo pročitaj šta kaže zakon o primanju naknade tuđe pomoći i njege a zatim nazovi pravnicu u CZSS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija