Jump to content

Ovjera HR punomoći kod javnog bilježnika u Srbiji


cromoto

Preporučene objave

Pozdrav,

zanima me može li RH državljanin s osobnom iskaznicom izdanom u RH ovjeriti punomoć na hrvatskom jeziku kod javnog bilježnika u Srbiji, s obzirom da ne može ići ni u veleposlanstvo ni u konzulat zbog velike udaljenosti? Mora li ta punomoć biti prije prevedena na srpski jezik?

Radi se o ovjeri potpisa za zastupanje pri prodaji nekretnine u RH.

Unaprijed hvala na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dokumente ovjerite u Veleposlanstvu Republike Hrvatske u ulici Kneza Milosa 62. Istina je da je to skupo / 50 Eura koje morate uplatiti u banci / ali je vjerodostojno. Ja sam toliko platio za darovni ugovor, mozda je ovjera jednostavnijih dokumenata jeftinija. Ali se pripremite na duze cekanje bolje budite tamo prije otvaranja. Uvjek je sve puno izbjeglica.

Druga mogucnost je da  odete u  Tovarnik, tamo radi dosta naših biljeznika koji potvrduju razne dokumente. Sastanete se sa drugim potpisnikom u Tovarniku i brzo rijesite ovjeru. Ali sada vjerovatno postoje drugi uvjeti radi korone o tome vodite racuna.

Biljeznici u RS potvrduju dokumente samo za podrucje Republike Srbije i Republike Srpske.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija