Jump to content

Skrb o djeci


ellalanne

Preporučene objave

Ovako ide moja prica, prije 3 godine sam se razvela. Imamo dvoje djece 11 i 7 godina stari. Sporazumno smo se razveli, napravili plan o roditeljskoj skrbi. U tome planu stoji da djeca zive samnom a kod njega idu vikendom od petka popodne do nedjelje popodne. Probem je u tome sto moj bivsi muz se ne ponasa bas kako treba. U kuci u kojoj zivi, stanuje sa majkom i bracom i kad djeca dodu tamo on uredno svu odgovornost prebacuje na njih. Djeca se pocinju zaliti i skoro svaku nedjelju dolaze kuci tuzni i nezadovoljni, pogotovo mlade dijete od 7 godina. Ja stvarno ne znam sto je s njim, ali nesto nije u redu. Stalno spava, ne dopusta djeci da ga ''uznemiravaju''. Pocinjem misliti da mozda ne konzumira nesto ili je na ''necemu''. Zadnja dva puta kad je trebalo doci po djecu poslao je brata. Iskrena da budem, bojim se jer ne znam sto se s njim dogada, a djeca su tamo od petka do nedjelje.  Ja sam pokusala razgovarati s njim medutim on meni nista ne govori, a ponasa se i dalje cudno. Djeca to vide i osjecaju i pitaju mene sto se dogada, a ja stvarno ne znam. Radi djece nisam htjela ulaziti u pravni konflikt s njim i nisam htjela nista prijavljivati, ali vidim da dolazi vrijeme za to. Ne zelim djeci oduzeti oca, ali ovako dalje vise ne moze, djeca su mi potistena, a ja vise ne znam kako da opravdam ovo njegovo ponasanje. Ponasa se kao da ga nije briga i kao da mora to odraditi po zakonu sto smo stavili na papir o roditeljskoj skrbi. Molim vas ako imate kakav savjet kako ovo rijesiti na najbezbolniji nacin za djecu. Ni sama ne znam sto da napravim. Ne zelim djeci oduzeti oca, a opet ne zelim ni da mi djeca ovako pate i da su tuzna.

Hvala unaprijed

Ella

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija