Jump to content

Uplatnice+dokaz o uplati


anonimno

Preporučene objave

Uz rješenje Prekršajnog suda sam dobio i dvije uplatnice:

1. novčana kazna po rješenju prekršajnog suda

2. paušalni troškovi postupka po ....

 

Pitanje 1.

Namjeravam se žaliti na rješenje a na obje uplatnice je meni nerazumljivo napisan poziv na broj odobrenja. kako to navesti u žalbi jer za slučaj da se ne žalim, platio bih preko e-zabe?

 

Pitanje 2.

Da li su priznaje kao dokaz o uplati ispis o obavljenoj transakciji e-zabe?

 

HVALA !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ću vam odgovoriti na drugo pitanje, a za prvo će se već netko naći, jer nisam baš skužila što je u pitanju.

Možete platiti preko e-zabe, samo morate onda isprintati taj nalog i odnijesti ga u banku na potvrdu. Onda tako potvrđeni nalog o uplati morate odnijeti na Prekršajni sud, na broj rješenja. Jer ako ne odnesete, teretit će vas s Porezne.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pitanje 1

 

ako se žalite na rješenje Prekršajnog suda /pazite na rok!/ zanemarite ove uplatnice, ništa ne plačate sve dok odluka po vašoj žalbi ne bude donesena i ne postane pravomoćna..

žalbu podnosite na to rješenje broj xxxx tog i tog prek. suda od datuma tog i tog /što vam piše na njemu samome../

 

ako se ipak odlučite ne žaliti, tada plačate obje uplatnice, ovako kako ste mislili i kako vam je svilena objasnila..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija