Jump to content

nesreća na brodu


anonimno

Preporučene objave

Na brodu pod bahamskom zastavom,kompanija je s floride,smatram ne svojom krivnjom dopšlo je do trovanja klorom i solnom kiselinom.Posljedice su evidentne i danas,4 god na bolovanju bez bolovanja,osim nužnih 105 dana po iskrcaju.Odvjetnik u Miamiu, nakon dvije godine suđenjakaže,loše stojimo na sudu,doista, poslije nesreće stanje na mjestu nesreće je preuređeno,fotografirano i obrana se služi njime.Za "release" nude 20,ooo, moje liječenje je prekinuto,nije završeno.Od 150-200,000 došlo se na ovu mizeriju.Am. sudac je razdvojio kompaniju - i poslodavca V-ship,nad kojim moj odvj. nema jurisdikcije.Od ITF-a nikakve koristi,kome se obratiti za pomoć,stručnu.U Ri mi nude tužbu protiv V-ship, znači još2-5god po sudovima.A nesreća se dogodila 8.12 02. Postoji li neki put prema Europskom sudu za ljudska prava?Kompaniji je poznat moj socijalni status,4 god. bez posla,troje male djece,doslovno me ucjenjuju da prihvatim te mrvice.i odričem se zauvijek svojih potraživanja.posljedice su sjene na plućima,opečen gornji dio,psiho problemi,ukratko problem i sebi i obitelji.Liječenje sam sam plaćao,sve skupa jedan cirkus od suda.Kome se obratiti,znate li nekog odvjetnika koji radi na ovakvim slučajevima?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na lijepim rječima podrške i razumijevanja.

Xsara je napisao:

Anonimno

 

Re: američki sud

 

Nakon ovako suptilne i lapidne poruke na tisuće će nahrliti da ti pomognu.

19:03 28/12/2006

 

 

cvicek

Novak

 

Pristupio: 14/12/2006

Broj objava: 1

 

 

američki sud

 

zar nema ovdje nikoga tko bi mogao pomoći savjetom o nesreći na brodu?

17:50 28/12/2006

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pitajte na pravnom fakultetu katedra za međunarodno privatno pravo koje pravo je mjerodavno pa onda odite dalje.

niste dali previše podataka da bi se išli ovdje gombati.

to je dosta komplicirana tema koja iziskuje vrijeme a za to ipak trebate strucnjaka koji radi na vec navedenoj katedri (sikirić hrvoje npr.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija