Jump to content

Molba za izračun mirovine


anonimno

Preporučene objave

Molim vas za pomoć u izračunu mirovine. Danas sam dobio Privremeno riješenje za invalidski mirovinu kojim sam dobio 30 % vojne i 70 % ostale.

Imam opću nesposobnost, status dragovoljca, HRVI, imam ukupno oko 15 godina radnog staža.

Molim još jednom ako mi netko može približno izračunati koliku bi mogao imati mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav ljudi!

Šta ja mogu očekivati koji sam otišao početkom 2004 godine imam 1400 kn mirovine i dodatak 1100 kn.

20% ranjavanje i 30% bolest po zakonu i 50% ostalo(civilni dio) nemam čin opća nesposobnost.

Znači zakon je iz 2002.

Da li mene očekuje prevođenje i kada će to biti?

I za kraj Sretna Vam Nova godina!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

U mirovinu sam otišao 2002 god.sa činom časnički namjesnik,opča nesposobnost 100%,vezana za rat,mirovina mi je izračunata 2700 kuna plus dodatak od 2230 kuna,molim da mi odgovorite ako tko zna,dali me obuhvaća prevođenje po novom zakonu o hrvatskim braniteljima i kolika bi mi mirovina po novom trebala biti.Dragovoljac sam od 91god. i imam status HRV_i,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Boris111 je napisao:

U mirovinu sam otišao 2002 god.sa činom časnički namjesnik,opča nesposobnost 100%,vezana za rat,mirovina mi je izračunata 2700 kuna plus dodatak od 2230 kuna,molim da mi odgovorite ako tko zna,dali me obuhvaća prevođenje po novom zakonu o hrvatskim braniteljima i kolika bi mi mirovina po novom trebala biti.Dragovoljac sam od 91god. i imam status HRV_i,

 

Prevode ti mirovinu i s ovim podacima po novom izračunu iznosi 7.470 kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija