Jump to content

Rad na crno I remećenje kućnog reda


Doris01

Preporučene objave

Pozdrav,

Ja imam jedan specifičan slučaj.. Naime, u privatnoj kući , namjenjenoj za stanovanje, susjed je svoj 3. kat pretvorio u stolarsku radionu. Na dnevnoj bazi i petkom i svetkom pili i izrađuje okvire. Kuća kad se popale svi strojevi se trese i čak su na nekim mjestima počeli pucati zidovi.. Znači 3. kat potkrovlje, stambene namjene služi za izradu okvira i stolarsku radionicu. O buki da ne pričam. Policiju smo zvali u par navrata, i oni su na licu mjesta zatekli piljenje, ali osim zapisnika nikad nisu bile poduzete nikakve mjere. Završavalo bi rečenicom, a znamo kako vam je ali mi ne možemo ništa po tom pitanju. Dalje smo se obratili inspektorima, pošto je očigledno da se obavlja rad na crno, pošto se ti okviri negdje isporučuju. Gospodin ima registriran obrt na toj adresi : Uslužni obrt " Spektar " . Nisam sigurna dali je još aktivan. Niti jedan inspektor nije htio doći , svi su prebacivali ovlasti s jednog na drugog. Na kraju smo odlučili podignuti privatnu tužbu.. Molim vas ako znate u kojem pravcu krenuti? Pošto mi svi govore da ako on radi na crno ,da mu nitko ništa ne može..Nas je izmaltretirao, svaki dan nam stvara buku i nemir, sada u doba ovih potresa, nas stavlja direktno svih u životnu opasnost.

Hvala na odgovoru.

 

Srdačan pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija