Jump to content

Punomoć za zastupanje pred suvlasnicima zgrade i davateljima usluga


NutCoco

Preporučene objave

Želim opunomoćiti osobu da umjesto mene može sudjelovati na sastancima suvlasnika, potpisivati dokumente koji se odnose na održavanje zgrade i slično, te ići raznim davateljima usluga (struja, voda, plin, telekomunikacije) kako bi dobila informacije o ugovaranju usluga, promjeni paketa usluga, dugovanjima. Kako vam se čini donji tekst? Naročito kako definirati te davatelje usluga kako netko ne bi rekao da se na njega ne odnosi (npr. danas HEP sutra netko drugi). Jedni za sebe pišu da su distributeri, drugi opskrbljivači...

 

Citiraj

PUNOMOĆ

Ja, Xxxx Xxxx, s prebivalištem u Zagrebu, Ulica i broj, OIB 0000000000, ovim opunomoćujem Yyyyy Yyyy s prebivalištem u Zagrebu, Ulica i broj , OIB 11111111111, da u moje ime i za moj račun poduzima dolje navedene pravne poslove i druge potrebne radnje koje se tiču stana kojeg sam vlasnik na adresi Ulica i broj, Zagreb, na prvom katu lijevo, knjiga PU: GRAD ZAGREB, broj poduloška: 4444 / zk. uložak: 2222.

Opunomoćenik je ovlašten radi zaštite mojih prava i interesa za sljedeće:

- zastupati me pred drugim suvlasnicima zgrade, predstavnikom suvlasnika, upraviteljem zgrade te potpisivati sve potrebne dokumente vezane uz upravljanje zgradom

- zastupati me pred davateljima, distributerima, opskrbljivačima i ostalim pružateljima komunalnih i drugih usluga (kao što su ZG holding, HEP, GPZ, telekomi) u dobivanju informacija o ugovaranju usluga, dostupnosti i promjeni cijena i paketa usluga, dugovanjima.

U Zagrebu, xx. prosinca 2020. godine.

Potpis davatelja punomoći

 

uređeno: od NutCoco
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija