Jump to content

Uvođenje plinovoda u odvojak ulice


Esperanso1989

Preporučene objave

Pozdrav,

u naselju, točnije u slijepoj ulici u kojoj živim nije sproveden plinovod koji bi omogucio da se moja obiteljska kuca priključi na njega i tako omogući centralno grijanje u mom domu.

 

Premda, kroz veci dio ulice je plinovod prosao, samo nije u odvojku u kojemu ja zivim.

 

Zanima me jeli u ovom slučaju država/Gradska plinara dužna osigurati potrebnu plinsku infrastrukturu koja bi omogućila priključak na plinovod i kako to pravo ostvariti?

 

Direktnim upitom gradskoj plinari, uputili su me dalje da se obratim Vijeću gradske četvrti/ Mjesnoj zajednici, međutim nikakav odgovor nisam nikada dobio. Neki takoder spominju potpisivanje peticije od strane svih susjeda da se kroz ulicu provede plin. Međutim neki susjedi se ne žele grijati na plin i nisam siguran bi li i dobio sve potpise susjeda ako bi se islo sa peticijom.

 

Dali postoji neki najlaksi i najmanje mukotrpan način da se plinovod sprovede do moje kuce?

 

Jasno mi je da svaki pojedinac zasebno placa trošak priključenja na plinovod i to nije problem platiti, vec samo da se omoguci da se taj plinovod sprovede do moje kuce.

 

Zahvalan sam za svaku informaciju i savjet!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ulaganje distributera u infrastrukturu i razvoj iste vrši se planom i programom koji se uglavnom svodi na uloženo-dobiveno. Pa ako bi kod vas trošak uloženog bio nesrazmjeran dobivenim bojim se da ćete se načekati. 

prije 1 sat , Esperanso1989 je napisao:

Dali postoji neki najlaksi i najmanje mukotrpan način da se plinovod sprovede do moje kuce?

Jeste li razmislili i detaljnije se informirali o ovome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 41 minuta, Spitfire je napisao:

Ulaganje distributera u infrastrukturu i razvoj iste vrši se planom i programom koji se uglavnom svodi na uloženo-dobiveno. Pa ako bi kod vas trošak uloženog bio nesrazmjeran dobivenim bojim se da ćete se načekati. 

Jeste li razmislili i detaljnije se informirali o ovome?

Hvala puno na odgovoru i na linku.

Varijanta sa spremnicima iz linka mi se svidjela pa sam INI poslao upit da mi malo podrobnije pojasne kako i na koji nacin to tocno kod njih funkcionira s tim spremnicima plina.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija