Jump to content

Veliki problemi na društvenim mrežama


fideliomysterious

Preporučene objave

Poštovani!


Imam veliki problem u jednoj fb grupi koja broji preko 35 000 članova. Grupu koristim za prodaju i kupnju knjiga.


Imao sam još 2019. godine raspravu s jednim članom grupe kojeg sam u međuvremenu riješio. Dakle napadnut sam i vrijeđan od strane tog člana, na što sam ja odgovorio smireno da ako mu ne paše da gleda svoja posla.
Nakon toga dolazi moderatorica grupe i mene upozorava nakon čega joj ja pišem da mi se ne obraća takvim tonom i da korigira napade usmjerene meni.
Nakon toga bivam izbačen i blokiran.


Javljam se administratoru, ( u međuvremenu moderatorica i desetak ljudi se skupilo u grupi i doslovno gadarije pišu na moj račun ) iznosim slike rasprave i zahtijevam da me se vrati u protivnom slučaj završava na sudu.


Nakon pet dana administrator me vraća nazad u grupu i obavještava da je razgovarao s dotičnom moderatoricom.


U grupi sam pet mjeseci, neaktivan svojom voljom i nakon toga deaktiviram profil.


Vraćam se na fb prije dva mjeseca i prije dva dana napišem cijenu koju nudim na jednu objavu prodaje knjige.


Nakon toga sam izbačen.
Saznajem preko ženinog profila da me je ista moderatorica izbacila, nakon moje neaktivnosti od dvije godine i vraćanja administratora.
Kao razlog je navela da sam član koji je izbacivan iz grupe i da ne zna uopće kako sam se tamo našao nakon njezinog izbacivanja i da mora to istražiti?!!
Nakon toga se pojavljuju ponovo neki ljudi koje ne znam i nabacuje se sa mnom kako ih volja.


Ponovo javljam slučaj administratoru, naravno uz slike rasprava i porukom da u slučaju ako me se ne vrati u rok od tjedan dana da slučaj ide sudu privatnom tužbom.


Isto je napisano moderatorici koja me izbacila.
Njezin odgovor je da ona nemam sa mnom što raspravljati i spominjanje policije.


Mene zanima da li imam pravo na sve ovo podići privatnu tužbu i kakve su mi šanse da dobijem?


Uzevši u obzir da mi je praktički bez suvislog razloga onemogućen pristup prvi puta, pa sam vraćen i onda drugi puta ponovo. Ovdje je jasno da se radi o volji i šerifovanja jedne osobe kojoj iz nekih razloga ne pašem.


Imam sve slike rasprava, imam dokaz da sam vraćen nazad i nisam prekršio niti jedno pravilo grupe.


Puno Vam hvala na vašim odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija