Jump to content

amex


anonimno

Preporučene objave

Prvo, pogledajte ugovor ili što ste već potpisali pri preuzimanju ima li neka klauzula kojom pristajete da vam se plijeni plaća u slučaju neplaćanja.

U svakom slučaju, ako pokrenu ovrhu mogu i jedno i drugo, iako mislim da zbog iznosa će prije na plaću, inače do 1/3, ako niste negdje pristali na više. Ukoliko već imate opterećenje na plaći, mogu promijeniti ovrhu na pokretnine ili nekretnine.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno, moje mišljenje je da vam je najbolje da im se obratite direktno. Koliko znam, odobravaju otplatu na rate i slično. Vjerojatno mislite ako se pritajite da vas neće skužiti, ali hoće. Bolje riješite to s njima, prije nego pokrenu ovrhu.

Što se tiče brzine ovrhe, zavisi u kojem ste gradu, negdje brže, negdje sporije.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, sorry, nisam mislila da izbjegavate ili slično, samo kažem. A jesu oni već pokrenuli ovrhu?

Ako nisu, onda skupljajte novce i uplaćujte, da vam ne idu kamate dalje. Ako jesu, stavite prigovor, samo morate znati da vam se tako povećavaju troškovi postupka.

Ako ovrha ide od bilježnika, onda to ide jako brzo. Ako je na sudu, onda zavisi od mjesta suda, negdje ide brže negdje sporije.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija