Jump to content

Šteta na vratima u javnoj garaži sa nadzornom kamerom


Grak

Preporučene objave

Dakle stvar je jasna al pomalo i cudna. Kupio sam novo auto iz salona i kao takvo poceo ga parkirati u javnoj garazi sa nadzornim kamerama. Cijena mjesta je 290 kn mjesecno. I nakon godinu i pol dana sa jedne strane mi je na vratima jedno 50 malih frizeva od vrata drugog auta koje stalno parkira do mog. Nekad mi auto zna stajati nepokretno i po 3 tjedna. Osoba je ispred mene udrila vratima u moje auto i ispred svjedoka. Priznala mi je da naslanja redovito ali brani se da je to kao normalno i da ne mogu svi frizevi biti od nje. Zvao sam i voditelja garaze da je kontaktira sto je dotocni i ucinio al bez nekih uspjeha. 90% frizeva je sigurno od nje. Na dva mjesta ima i blago ulupljenje, a vecina frizeva je samo skinilo lak ne i boju. Da li ce policija reagirati u ovom slučaju? Imao sam stetu prije 2 godine na vanjskom parkingu sa kamerom pa nikad nisam dobio odgovor iako sam podnio prijavu. Koje su mi mogućnosti i da li se isplati sudski goniti? Auto je skoda octavia 2018. Godiste. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Šteta na vratima u javnoj garaži sa nadzornom kamerom

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija