Jump to content

Rad na određeno vrijeme


kika0204

Preporučene objave

Poštovani,

kao zamjena za porodiljni/rodiljni bila sam zaposlena 10 mjeseci. Nakon isteka zamjene poslodavac raspisuje Natječaj za novo radno mjesto na određeno vrijeme (isti naziv kao i radnog mjesta na kojem sam bila zamjena) na kojem sam izabrana. Ono što me zanima je da li ovih 10 mjeseci zamjene ulazi u maximum od 35 mjeseci tj. da li ovaj ugovor na određeno mora glasiti na maximalnih 24 mjeseca kako me poslodavac ne bi imao obavezu zaposliti na neodređeno?

Unaprijed zahvaljuejm na odgovorima.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ne razumijem kako može u sistematizaciji biti više radnih mjesta sa istim nazivom? Valjda mislite jedno radno mjesto (ista vrsta poslova) koje poslove obavlja više osoba. Recimo pet profesora kemije, ne jedan, a isti im je naziv radnog mjesta, to? Ako ste i za vrijeme zamjene bili npr.profesor kemije, a i sad ste primljeni na te poslove, onda sve ulazi u staž, sve su to isti poslovi, i nemate prekid, što je isto važno. 

uređeno: od hetta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija