Jump to content

molim pravni savjet


Robach

Preporučene objave

Evo javljam se sa velikim problemom.

Podigao sam kredit 2000 godine u xxxxxx u iznosu od 3000 DEM-a s tim da sam na ruke dobio 2000 DEM-a dakle polog je bio 1000 DEM-a. Uplato sam prve dvije rate i potom završio na bolovanju, pošto nisam bio u mogućnosti u tom trnutku vraćati dotični kredit iduća tri mjeseca usljedila je tužba , kod koje sam uplatio dio duga a potom i sav preostali dug. Sve je bilo ok do 5 mjeseca 2006. Dolazi mi tužba u kojoj imam dug od 32.305,53 kn. sve su lijepo izračanali a moje uplate zanemarili, i to što je najgore presudi sud u xxxxx. E i to ti je poštenje!!!!!

I to još nije najgore prodaju mi nekretninu bez moga znanja koja je po njihovoj procjeni vrijedila 86.000,00 kn a oni je prodaju za 9.000,00 kn a koja nije uopće bila založena kao jamčevina za kredit, znači ukupni dug bi iznosio negdje oko 41,305,00 kn ljudi pa kakve su to kamate a još ih i sud poštuje. Naravno imao sam jamce kojima su htjeli isto ići u zapljenu ali šta da radim nazvao sam stečajnog upravitelja te zadruge jer je u međuvremenu otišla u stečaji razgovarao sa njim u vezi duga i šta mi on kaže, znam da ste vjerovatno uplatili sve jer niste jedini koi bi trbao vratiti kredit PONOVNO jer su vlasnici uništili sve dokumente vezane uz kredite dakle i kopije uplatnica. Ja sam našao doma par uplatnica koje sum mi tamo izdali kada sa plaćao kredit ali ih nemam sve, u zadruzi nemaju niti jednu, gospoda vlasnici su završili u zatvoru sada su naravno na slobodi kao da se ništa nije dogodilo, opljačkali su pola grada. I tako da sam radi jamaca bio prisiljen VRATITI još jednom krediti naravno uvećan nekoliko puta, i to na način da sklopim izvan sudsku nagodbu sa štedno kreditnom zadrugom u STEČAJU tako da sam uplatio 15.000,00 kuna odmah a zatim 4 rate po 1.000,00 kn i ostale po 1.700,00 kn.

Šta da radim kome da se obratim!!!!!!!

Za odvjetnika stvarno nemam više novaca jer sam sa svojim primanjima jedva i ovo preživio.

HVALA

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja mislim da ti je jedino rješenje nnaći odvjetnika i da uz pomoć sudskog vještaka koji sve po zakonu osnovano izrAčuna koliki je stvarni dug i ondA to njima predočiš sud u ovrhama štiti čak i zelenAške kamAte pa kamatu na kamAtu a govorim to iz iskustva jer sAm uz pomoć vještaka jednoj jAkoj banci smanjio dug za pAr tisuća eura koje su htjeli više nAplatii putem ovrhe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija