Jump to content

Ponovno slanje dokumentacije


Soto

Preporučene objave

Vjerovatno će te nadležni referent pozvati da dostaviš novu dokumentaciju i poslati će zahtjev, a ima li šanse za stalno, recimo da ima nekih naznaka ako ti se predmet vodi duže od 3 godine a tebi je drugi izlazak da bi mogao biti riješen i trajno. Naravno ako imaš kontinuirano liječenje duže od nekih 10-tak godina 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 17. 07. 2021. at 12:29, marona5 je napisao:

Ukratko, ratni put i medicinska dokumentacija trebali bi biti "vrh vrhova", ranjavanja, zarobljavanje, itd.....da bi nakon drugog izlaska dobili za trajno.

A sta je sa novim zakonom koji govori da će se  status HRVI-a dokazivat  puno brže i lakše te da se izbacuje  prethodna stručna procjena, a postupak vještačenja bit će prebačen u punu nadležnost Ministarstva branitelja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 17. 07. 2021. at 10:39, Soto je napisao:

Aj me malo oraspolozite pa mi kazite sta mislite  hocu li ovaj put dobiti za stalno?Ovo mi je drugi izlazak pred komisju

Ja sam bio drugi put na komisiji, prvostupanjsko mi je dalo trajno ali drugostupanjsko vratilo na privremeno,krajem 11. mj izlazim po treći put na komisiju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija