Jump to content

Hvo, prednost pri zapošljavanju


Tamama

Preporučene objave

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

O kakvom je radnom mjestu riječ? I da li je u natječaju objavljeno da imaju prednost?

Vrtić je objavio natječaj za kuharicu i spremačicu, pa bih probala predati za oba radna mjesta pa koje upali i ako upali. Završila sam za kuhara ali traže iskustvo 2 godine koje nemam pa ne vjerujem da bi prošla za to radno mjesto. 

I da piše da djeca poginulih imaju prednost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 37 minuta, Tamama je napisao:

Završila sam za kuhara ali traže iskustvo 2 godine koje nemam pa ne vjerujem da bi prošla za to radno mjesto. 

Ako želite pošaljite mi link za natječaj na PP.

prije 37 minuta, Tamama je napisao:

I da piše da djeca poginulih imaju prednost

Zato sam Vas i pitala da li piše, jer ukoliko ih Zakon obvezuje, dužni su to naznačiti u natječaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, Tamama je napisao:

Da, ali za spremačicu nije potrebno iskustvo.. Mene samo zanima da li djeca poginulih HVO branitelja imaju prednost pri zapošljavanju u RH. 

Znači prije kad sam se prijavljivala na natječaje, pozivala sam se na to pravo, ali su mi vraćali isprintane zakone o HVO-u, bez obzira što na na neke stvari imala pravo,na ovo nisam. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , malicovjek je napisao:

Ali ne udovoljava uvjetima iz natjecaja, nema 2 godine radnog iskustva u struci...tako da ...

Sve je to poznato korisnici, ali mene zanima kako su došli do roka od 2. godine prethodnog radnog iskustva.

prije 24 minuta, Tamama je napisao:

Mene samo zanima da li djeca poginulih HVO branitelja imaju prednost pri zapošljavanju u RH. 

Da, između ostalih prednost ima dijete smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata i nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata.

prije 18 minuta, Tamama je napisao:

Znači prije kad sam se prijavljivala na natječaje, pozivala sam se na to pravo, ali su mi vraćali isprintane zakone o HVO-u, bez obzira što na na neke stvari imala pravo,na ovo nisam. 

Ovo pravo se na različit načine u praksi zaobiđe, od testiranja kandidata, razgovora koji se boduju, minimalnih bodovnih pragova koje kandidati moraju imati na testiranju... Zatim može biti više kandidata koji imaju pravo na prednost itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija