Jump to content

Praćenje i uhođenje, potraživanje odštete


Vrtic

Preporučene objave

Poštovani svi,

 

Za 5 dana je ročište na koje sam pozvan kao oštećena strana. Sud u Velikoj Gorici. 

 

Okrivljeni me pratio i uhodio više od 3 godine, radi se o 17-godišnjaku (možda će sada uskoro 18, ne znam).

 

Neću ovdje previše široko o svemu no prilično je duga i "bolesna" priča, pola grada je već znalo da me uhodi, roditelji ignoriraju to sve, ne znam što mogu očekivati od njega ako ne osjeti apsolutno nikakve posljedice I ako mu roditelji ne obrate pažnju na sve to i potraže mu pomoć.

 

Tražio bih odštetu svakako. Imam malo dijete i dosta je više strahova i "cimanja" na svaki zvuk po noći oko kuće, volio bih postići da se prestane ignorirati stanje tog momka i da se nešto poduzme. Ukoliko roditelji osjete barem materijalne posljedice - pretpostavljam da će imati više motivacije za poduzeti nešto. Ne želim čekati hoće li i kada izvući nož ili pištolj. 

 

Ukoliko je netko zainteresiran za zastupati me - nisam u situaciji platiti sada, no ukoliko se sve odvije u koliko-toliko moju korist - tako ćemo se moći i naplatiti. Eto.

 

Hvala i lijepi pozdrav!

M

 

 

*Molim da me se kontaktira na mail ili još bolje - telefonski. Dostupan sam u svako doba, može i nedjelja u ponoć:) 

 

Mail:

Tesla.croatia@gmail.com 

TEL: 0996468270 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija