Jump to content

ja ne mogu više


anonimno

Preporučene objave

Opet isto, već 100 puta viđeno, ali jednostavno ne znam što učiniti..

Spremam ispit dosta dugo, u zadnje vrijeme vrlo intenzivno, izlazim na rok u 2.mj.

Eto desio mi se totalan blackout, niti koncentracije, niti motivacije, a koji su prije bili prisutni u velikoj mjeri. Volje ni za što.

 

Prije je bilo sasvim normalno dići se, sjesti za knjigu i učiti, učiti. Sada to jednostavno nisam u stanju. Mozak ne reagira. Ravna crta. Odbija prihvatiti i jednu jedinu informaciju.

Pitam se čemu toliko uloženog truda, pa neće mi se valjda desiti da sad totalno «odem na kvasinu», ne uspijem se vratiti u stari ritam i to taman kad mi je to najviše potrebno – u samoj završnoj fazi pred ispit.

 

Osjećam se totalno jadno i bespomoćno, čemu to sve uloženo vrijeme i odricanje???

Svodi se na isto, sjedenje nad knjigom ili buljenje u plafon, učinak isti.

Znam da će biti onih kojima će ovo zvučati kao jadno, samosažaljevajuće i patetično kukanje oko pravosudnog, ali stvarno i iskreno molim za savjet-kako dalje, što učiniti, promijeniti…?

Hvala.

 

Pale sam na svijetu

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni se dogodila ista stvar a pismeni mi je u ponediljak to je neko zasićenje ili šta već. Ja se tog zasićenja još uvik ne mogu rješit al najvažnije je ne mislit o tome jer ja inače dobivam napadaje panike kad se sitin koliko učenja a još ništa ne znam nego imam očajan bućkuriš u glavi, nego učit koliko možeš jedan dan je gore drugi će bit bolje. Ja se nadan da će upalit ono šta svi govore da se sve slegne i sidne kad počmeš odgovarat, jer ako ne AJME MENI

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Aj ti lijepo zatvori malo te knjige, obuci se i van na zrak pa dalje po izboru... lopta, bicikl, disco, kino, kazaliste.... ili jednostavno do prijatelja na pivu ili sto vec volis.

 

I mozak je misic pa ga treba povremeno odmoriti.

 

Bit ce sve u redu, nije to isparilo samo imas previse informacija u glavi koje traze svoje mjesto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem svima na dobronamjernim savjetima.

Iz široke lepeze ponuđenog, ponešto je i izabrano (naglasak je bio na mjeri zabrane približavanja knjigama, upotpunjenoj onim što me najviše veseli ;-) )

Vikend bez učenja, i sve je puno bolje.

Ma još samo izdržati do roka...ako me ponovo zadesi ovako nešto, eto mene opet, ako ništa drugo, barem se izjadati.

Uh, nadam se da neće...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija