Jump to content

Rent-a- bike


coco lino

Preporučene objave

prije 7 minuta, coco lino je napisao:

P.S. kako onda kada sam ja unajmljivao bicikl na ugovoru o najmu mi stoji samo ime i adresa najmodavca?

Zato što uzmete na  ,, otvoreno,, - ne definirano vrijeme - kad se vratite nakon 4 ili 6.h, platite i dobijete račun jedan primjerak
računa se ,, zaklama,, za ugovor i ostaje za eventualnu kontrolu.
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, Miran89 je napisao:

Nije isto kad se to radi za osobne potrebe i za svrhu stjecanja dobiti

Gospodin od kog sam iznajmio ima sve skupa 20ak bicikla... i molim Vas za info koja je razlika "za osobne potrebe" i stjecanje dobiti, jer prema svemu sudeći taj gospodin stječe dobit ako sam dobro shvatio? 🤔

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , coco lino je napisao:

Gospodin od kog sam iznajmio ima sve skupa 20ak bicikla... i molim Vas za info koja je razlika "za osobne potrebe" i stjecanje dobiti, jer prema svemu sudeći taj gospodin stječe dobit ako sam dobro shvatio? 🤔

Isto vam je kao na moru,  kod najma , Mopeda ili Bicikala, možete uzeti na satnicu , na cijeli dan ili na otvoreno. (koji je naj skuplji - jer ne može imati uvid radi rezervacija )
Ugovori - jedan primjerak kod vas drugi ostaje kod iznajmljivača - ugovor i račun su sastavni dio u slučaju kontrole.
Jer ne može vam izdati račun prije izvršene usluge.

uređeno: od frenki zg
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija