Jump to content

Psihijatrijsko viještačenje


David2611

Preporučene objave

Pozdrav, zanima me na koji način mogu psihijatrijski viještačiti bivšu suprugu..kakve dokaze ili indicije moram imati za to? Jer pravi probleme meni i našem djetetu koji živi s njom, mene okolo ocrnjuje i svašta nešto što vjerujem da normalna osoba ne bi..pa bih vas molio pomoć oko toga da mi malo objasnite tko se razumije u to..

Hvala u naprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 minuta, Borbena7 je napisao:

O kakvim se točno problemima radi u odnosu Vas i djeteta?

Zabranjuje telefonske razgovore, ili odugovlači javljanje..npr.ujutro nazovem ona tek navečer odgovori da se nije mogla javiti i tako iz dana u dan..ima još puno toga nije samo to u pitanju

prije 2 minuta, David2611 je napisao:

Zabranjuje telefonske razgovore, ili odugovlači javljanje..npr.ujutro nazovem ona tek navečer odgovori da se nije mogla javiti i tako iz dana u dan..ima još puno toga nije samo to u pitanju

Čak su mi i u socijalnom rekli da vuče neku traumu iz djetinstva pošto su i njeni rastavljeni pa je to sve ostavilo nešto na njoj..ali nitko ništa ne poduzima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 36 minuta, David2611 je napisao:

Zabranjuje telefonske razgovore

Na koji način Vam zabranjuje telefonske razgovore s djetetom? 

prije 37 minuta, David2611 je napisao:

Čak su mi i u socijalnom rekli da vuče neku traumu iz djetinstva pošto su i njeni rastavljeni pa je to sve ostavilo nešto na njoj..ali nitko ništa ne poduzima

Očito ne smatraju da je nužno njihovog postupanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 33 minuta, Borbena7 je napisao:

Na koji način Vam zabranjuje telefonske razgovore s djetetom? 

Očito ne smatraju da je nužno njihovog postupanje.

Dobro, a šta je meni činiti? Kakva ja prava imam po pitanju toga.

prije 1 sat, David2611 je napisao:

Zabranjuje telefonske razgovore, ili odugovlači javljanje..npr.ujutro nazovem ona tek navečer odgovori da se nije mogla javiti i tako iz dana u dan..ima još puno toga nije samo to u pitanju

Čak su mi i u socijalnom rekli da vuče neku traumu iz djetinstva pošto su i njeni rastavljeni pa je to sve ostavilo nešto na njoj..ali nitko ništa ne poduzima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedan put na tjedan po dva sata, i svaki drugi vikend sa noćenjem. Dijete ima pet godina, problem je što kad se trebam dogovoriti s njom oko preuzimanja isključi mobitel i hoče me prijaviti za uznemiravanje i zaziranje u njezinu privatnost, po gradu priča da sam bolesnik i tako to. Sin mi je rekao da kad se kupa i ona se kupa s njim, da mu se ne sviđa to, pokušao sam pričati s njom, ali kaže da ona može kako hoče i da je zakon na njenoj strani, postalo je ne moguče sve pa sam otišao u Njemačku. Kakva prava ja imam, da to dijete ima kvalitetno odrastanje i da provodim s njim svoje vrijeme bez problema i kako nekome dokazati šta je istina..bio sam u centru ali nitko ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , David2611 je napisao:

Jedan put na tjedan po dva sata, i svaki drugi vikend sa noćenjem.

Ako živite u Njemačkoj onda je ovakva sudski odluka neprovediva i Vi je se ne možete pridržavati?

prije 2 sati , David2611 je napisao:

Dijete ima pet godina, problem je što kad se trebam dogovoriti s njom oko preuzimanja isključi mobitel i hoče me prijaviti za uznemiravanje i zaziranje u njezinu privatnost

Da li uspijevate održavati uredno susrete i viđanja s djetetom?

prije 2 sati , David2611 je napisao:

po gradu priča da sam bolesnik i tako to.

Ignorirajte.

prije 2 sati , David2611 je napisao:

Kakva prava ja imam, da to dijete ima kvalitetno odrastanje i da provodim s njim svoje vrijeme bez problema

Da li je taj Vaš boravak u Njemačkoj na duže vrijeme ili je stanje sada samo tako, odnosno privremeno ste tamo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija