Jump to content

Alkohol i žalba


potvrda

Preporučene objave

Pozdrav,

zaustavljen sam i napirih 0.61, nakon umanjenja je 0.51 što znači kaznu. Nije mi prvi put, već treći. Prvi put je bilo prije 12 godina kada sam imao 0.55, drugi put je bilo prije 4 godina kada sam imao 2.11. Kažnjen sam s 3.000,00 kn i oduzimanjem vozačke na mjesec dana. Moje pitanje je ima li se smisla uopće žaliti na mjeru oduzimanja vozačke dozvole, financijski sada dosta dobro stojim pa se na to uopće ne bi obazirao. Brinem se o starijem članu obitelji s kojim imam i potpisan ugovor o dosmrtnom uzdržavanju te bez vozačke na mjesec dana baš neću biti previše od pomoći. Idejno sam mislio priložiti navedenu dokumentaciju iz koje se vidi da se brinem o članu obitelji, zajedno s njezinim medicinskim dokumentima te navesti uz to kako mi, ukoliko se oduzme vozačka, ugrožava egzistencija zbog posla( nije toliko točno, ali dodati i to pa app). Također, prilikom zaustavljanja mi policajac nije želio ponoviti alkotest s kojim se nisam slagao, ima li to ikakve veze? Nije mi ni ponuđeno uzimanje uzoraka urina i krvi u bolnici, ako išta igra ulogu i to.

Unaprijed zahvalan na savjete, ideje i sve ostalo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija