Jump to content

Ovrha A1


grizli

Preporučene objave

Poštovani, molim za savjet .

Danas sam u postanskom sanducicu pronašla omotnicu s zigom Odvjetnicko društvo Zec i partneri. 

Unutra dopis da zastupaju A1 , i temeljem ovrsne isprave, obavještavaju me da mi je vip spreman oprostiti 50% duga i 100% kamate. Uz prijedlog je poslana i uplatnica uz napomenu da imam 8 dana da platim kao i da mi po primitku uplate A1 potpuno oprasta dug i da više neće imati nikakvih potraživanja. 

Sve mi pomalo zvuči kao patka , u stilu ako platiš pola , priznaješ cijeli dug...

Osim toga, nigdje ne stoji da se radi o PRAVOMOCNOJ ovršnoj ispravi, ime javnog bilježnika koji ju je tobože donio, a pogotovo nikakav dokaz o zastupanju A1 u predmetu protiv mene, ni o namjeri A1 da mi otpisu tih 150% duga , kao ni o namjeri da će,  ako platim, odustati od daljnjih potraživanja.

I da, nisam potpisala nikakav primitak pošte, niti me itko to tražio.

 

uređeno: od grizli
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 minuta, grizli je napisao:

Znam da za ovrhu nema zastare? 

Nastupa nakon 10. godina od pravomoćnosti, osim ako zastarni rok nije prekinut, jer nakon toga teče iz početka.

prije 11 minuta, grizli je napisao:

Drugouci me jedino što sam broj navedene ovrsne isprave unijela u e predmet i tu je nešto gadno fulano jer se uopće ne radi o meni niti A1. 

Kao što sam rekla, sve je sasvim ispravno. Ne možete pretraživati u e-Predmetu sa ovim brojem, jer je ovo broj javnog bilježnika, a ne suda. Možete kod javnog bilježnika napraviti uvid u spis, ukoliko ga još posjeduje u svojoj arhivi, jer ga je dužan čuvati 5. godina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija