Jump to content

Total TV ovrha


Mariok90

Preporučene objave

Pozdrav,

Dobio sam blokadu računa zbog ovrhe od 3000 kn koju je poslao Total TV. Sklopio sam ugovor i uredno plaćao sve račune do isteka ugovora, imam njihov digitalni prijemnik zapakiran i spreman da im pošaljem ali nikad nisam dobio niti mail niti račun kojim to od mene traže. Samo mi je odjednom sjela ovrha? Na email adresu na koju sam do sad dobivao račune mi uredno dolaze promo materijali ali nikad nisam dobio upozorenje da vratim uređaj ili da imam neko dugovanje ili da će biti pokrenuta ovrha.

Ima li netko iskustva sa ovim i prijedlogom što da radim. Unaprijed zahvaljujem.

lp,

Mario

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 27. 11. 2021. at 9:01, Mariok90 je napisao:

Sklopio sam ugovor i uredno plaćao sve račune do isteka ugovora

Da li ste po isteku ugovora tražili prestanak korištenja usluge?

Na 27. 11. 2021. at 9:01, Mariok90 je napisao:

imam njihov digitalni prijemnik zapakiran i spreman da im pošaljem ali nikad nisam dobio niti mail niti račun kojim to od mene traže

Koliko ovo dugo traje tj. kada Vam je istekla ugovorna obveza?

Na 27. 11. 2021. at 9:01, Mariok90 je napisao:

Samo mi je odjednom sjela ovrha?

Teško da će biti ovako, nešto Vam je moralo biti uručeno, jer se ovrha provodi na temelju ovršne isprave, a da bi se do nje došlo postoji strogo propisana zakonska procedura koja traje.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru, 

prije 3 sati , Borbena7 je napisao:

Da li ste po isteku ugovora tražili prestanak korištenja usluge?

Nisam, zadnji račun koji mi je stigao od njih je 2.4.2020. koji je plaćen. Nakon toga mi nisu stizali novi računi, a 4 mjesec je bio datum kraja ugovorne obveze. 

prije 4 sati , Borbena7 je napisao:

Da li ste po isteku ugovora tražili prestanak korištenja usluge?

Koliko ovo dugo traje tj. kada Vam je istekla ugovorna obveza?

Teško da će biti ovako, nešto Vam je moralo biti uručeno, jer se ovrha provodi na temelju ovršne isprave, a da bi se do nje došlo postoji strogo propisana zakonska procedura koja traje.

 

U pon idem vidjeti gdje je taj dokument uručen. Moguće da je uručen na adresu na kojoj je bio postavljen Total TV, a to nije adresa na k1383874127_IMG-20211127-WA00044096.thumb.jpg.e4d12a106c369e7406422f64ae7e763f.jpgoju sam ja kao podnositelj usluge prijavlje. Računi su mi stizali mailom. Sigurno su slali detalje oko ovrhe na adresu gdje je postavljen TOTAL tv kojoj više nemam pristup.

Mene brine što po isteku ugovora imam 14 dana zakonski i ugovorno potpisani rok da vratim uređaj na adresu koju su naveli, ja to definitivno nisam napravio. Sad ako postoji kakva mogućnost da izbjegnem tih lihvarskih 3000 kn kazne bilo bi super. Ako ne valjda ću naučiti iz grešaka...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija