Jump to content

Koliko jos


anonimno

Preporučene objave

Ovo je vec 5.godina sto se 'natezem' po sudu zbog isplacivanja odstete od strane Croatia osiguranja!PA ME ZANIM IMA LI TOME KRAJA???!prije 5 godina imala sam prometnu nesrecu(bila sam suvozac),drugi auto se je zabio u suvozačeva vrata tako da su me vrata lupila i jos sam ja 'odletjla' i lupila s glavom u 'sofersajbu'.Nosila sam sancov ovratnik skoro 2mj,od tada imam poprilicnih problema s vratnom kraljeznicom,dobila sam epilepsiju,od koje se lijecim vec 5 god( i ne nazire se kraj) i 'otisao' mi je centar za ravnotezu!To sve mi uvelike otezava svakodnevni zivot,da ne pricam o nuspojavama tableta koje koristim za lijecenje od epilepsije..Osiguranje se je zalilo,mislim, na sve na sto se je moglo zaliti..provedena su sva moguca vjestacenja i sva tri medicinska vjestaka su se slozila oko mojih dijagnoza..sad cekam rijesenje o presudi i zanima me koliko cu jos cekati posto je proslo vec 2mj od zadnje rasprave??pretpostavljam da ce se osiguranje opet zaliti na nesto..I da,zanima me koliki je iznos odstete za te sve moje dijagnoze..Hvala......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma znam...ali bila je zadnja,konacna rasprava u 12.mjesecu,sad cekam rjesenje od sutkinje-doktori na medicinskom vjestacenju su mi dodjelili 30 % invaliditeta...10 za vratnu kraljeznicu,20 za epilepsiju...znam sta mi to predstavlja sto se tice moje bolesti,ali ne kuzim kriterij po kojem to 'dodjeljuju'

i da,zanima me da li te kamate teku od pocetka postupka,znaci sad vec 5.godinu ili od donosenja presude?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija