Jump to content

Kasnjenje kazne - odgodjeno ili?!


anonimno

Preporučene objave

pozdrav

 

evo kako radim cesto po ugovoru i prakticki nikad nisam kod kuce, zanima me jedna stvar

 

pred vise od godinu i pol imao sam jednu laksu prometnu. znam da mi je doma bilo nekoliko zutih listica za podignuti postu, jer inace mi u obitelji nitko ne prima moju postu...

 

sad sam doma nekih mjesec-dva, a i toliko je proslo od zadnjeg "listica", a ja sam u to vrijeme bio na terenu, radim inace kao gradjevinac na malo vecim projektima pa sam cesto i van granica Hrvatske...

 

zanima me sta me moze cekat? oce doci poziv da se odazovem, ili ce mi doci policija doma?!

 

i dali oni imaju pravo pretraziti mi kucu ako moji doma kazu da mene nema...

 

a isto tako mislim da bi trebao ulozit zalbu na moj prekrsaj, to sta nisam kuci cesto to mislim da nije njihov problem, tako da mi varijanta da policija dodje doma i kaze plati nije neka pravedna...

 

a tako mi kaze kolega sa posla, da kad oni dodju doma da moras platit odmah...?? jel to isitina?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na stranu vaš posao, to vam nije isprika za nepodizanje pošte. ako vam je zaista stalo da se postupak okonča, i da to riješite jednom zasvagda, onda nazovite sud pred kojim se postupak vodi protiv vas, i pitajte u kojoj je fazi. recite da vas nije bilo doma, te da sad jeste i želi te da vas se sasluša (sve naravno ovisi u kojoj je fazi postupak). nist enaveli da li ste ulagali prigovor na nalog, da li ste možda pozivani radi izvršenja kazne. vrlo šturo pitate, pa isto tako i odgovaram. za vama se može izdati i tjeralica........i dovedbeni nalog. zato pamet u glavu. pravo žalbe imate na rješenje od suda, na nalog od policije, ali opet ponavljam, ne znate u kojoj je fazi postupak.........nazovite jer ćete jedino tako znati na čemu ste........ :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija