Jump to content

Krivotvoreni potpis od strane čuvara


Wooski

Preporučene objave

Poštovani,

zanima me koliko mogu očekivati da će policijac dobiti za krivotvorenje potpisa s obzirom da sam ja bio prevaren i potom kažnjen sa jedanaest mjeseci zatvora i tri godine uvjeta zajedno sa liječenjem a nikada nisam bio kažnjavan prije. Zasigurno mora biti par godina s obzirom da se radi o policijskom službeniku koji treba biti oličenje zakona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 minuta, drot13 je napisao:

I na koji način je krivotvoren potpis?

Kada sam se pokusao ubiti sam na sebi imao oprostajno pismo koje su mi pravosudni policajci oduzeli. Ja naravno nisam suradivao, a oni su to pismo htijeli evidentirati pa su pod "predao" potpisali mene. Stvar je u tome sto je to izazvalo veliku stetu jer me je sutkinja na osovu tog pisma osudila, barem je tako rekla mojem odvjetniku iz razloga sto sam tamo napisao lose stvari

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako te osudila na osnovu tvojih napisanih riječi, onda bi to pisalo u presudi, a ne bi se prenosilo u usmenom razgovoru.

I jesu li te potpisali ili samo naznačili tvoje ime u tu rubriku? Jer su neki obrasci koncipirani tako da se u rubrici "predao" ne traži nužno potpis, nego podaci osobe, pa može i netko drugi upisati ime i prezime osobe (ne smatra se potpisom).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 17. 06. 2022. u 9:16, drot13 je napisao:

Ako te osudila na osnovu tvojih napisanih riječi, onda bi to pisalo u presudi, a ne bi se prenosilo u usmenom razgovoru.

I jesu li te potpisali ili samo naznačili tvoje ime u tu rubriku? Jer su neki obrasci koncipirani tako da se u rubrici "predao" ne traži nužno potpis, nego podaci osobe, pa može i netko drugi upisati ime i prezime osobe (ne smatra se potpisom).

Ovo je bio potpis, kao da sam ja potpisao da sam predao pismo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , sivko je napisao:

Tu nešto ne štima.Pokušaj samoubojstva nije kazneno djelo.

Da puno toga ne stima, ali nisam ni rekao da je kazneno djelo. Puno toga sam napisao u tom pismu sto mi nije islo u korist. Normalno da ja necu nista potpisivati kad sam se tada pokusao ubiti a policajci su ocito htijeli to dokumentirati i onda su me potpisali kao da sam to pismo predao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Poštovani,

dok sam boravio u istražnom zatvoru je krivotvoren jedan potpis mene. Radilo se o "donekle" važnom dokumentu. Prigovor sam usput uputio pučkoj pravobraniteljici zajedno sa ostalim optužbama koje su brzo odbačene, no isto tako je odbačena i moja optužba za krivotvoreni potpis. U odgovoru kažu kako je utvrđeno da moj potpis nije krivotvoren. Mislim jasno mi je gdje se nalazimo i kako stvari funkcionariju, ali nije mi jasno kako mogu tako otvoreno lagati. Činjenica je kako su krivotvorili potpis i to je vrlo vrlo očito. Čovjek ne mora biti ni vješt u prepoznavanju da vidi kako je potpis u ovom slučaju krivotvoren. Inače imam vrlo ružan prepoznatljiv rukopis i ne razumijem kako sam dobio odgovor da je "utvrđeno" da potpis nije krivotvoren.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija