Jump to content

Ispravak međe , molim Vas tko zna nešto o tom?


Paracelsus

Preporučene objave

Ustanovili smo da ja imama veću površinu ograđenu nego što je ucrtano u katastru i nego što se vodi u gruntovnici. Moj međaš pristaje da provedemo uspostavu nove međe u izvanparničnog postupku na Sudu.

Koliko to traje?

Da li se odmah po našem prijedlogu to može na 1. ročištu npr. donijeti sudsko rješenje npr.:

 

Sud donosi rješenje da su stranke suglasne da se na terenu izvedena ograda prihvati kao nova međe. Ovlašten mjernik će sastaviti elaborat po pravilima struke koji će se provesti u nadležnom katastru te izvršiti ispravak površina u zme. knjigama ....

 

Da li obavezno mora izići na teren sudski vještak?

Koliko to košta ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Paracelsus je napisao:

bez odvjetnika svijet bi bio puno ljepši

Kad bi barem moglo bez njih?

 

Svak bi trebao stati pred SUD sa svojih 10 prstiju sa svojim umom očim i jezikom i djelima.

 

Nažalost tako će nam biti samo na jednom sudu, onom konačnom kad budemo rekli ovoj zemaljskoj kalvariji ZBOGOM! Dao On zauvijek!

 

Dragi suci i odvjetnici sjetite se da ste prah i u prah će te se pretvoriti zato pazite da ne idete mali ispod zvijezda?

 

 

Kako si sam napisao - lijepo ti odi sa svojih 10 prstica pred sud i snalazi se.

 

Kog ce ti vraga promoc ovih bahatih sto ce se pretvoriti u prah i pepeo. Btw. i ti ces.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SORRY,'VAKI KOMENTARI MI OVDJE KVARE OZBILJINU TEMU!

 

Naravno da ću stati sa svojih 10 prstića.

 

Mene su do sada Odvjetnici uglavno GULILI DO KOŽE.

 

- NISU ZNALI STVARNO PRAVO

- TUŽBE SU IM PADLE

- SAM SAM POBIJAO FRIK-PRESUDE 1.STUPNJA

 

Nisam pocico svu pamet svijeta, ali sam slučjno intelektualac.

 

Ovo sam gore napisao revoltiran jer mi je majku staricu jedan gad odvjetnik opljačkao jer joj nije htio vratiti akontciju u dobijenoj parnici jer mu ona naivna starica nije tražila priznanicu ...To je isto kao da ljecnik dok operira pacijnta mazne mu bubreg i proda ga!

 

 

IPAK STRUKA JE STRUKA I TO MORAMO JEDNI DRUGIMA PRIZNATI UKOLIKO ŽELIMO IZGRADITI UREĐNO DRUŠTVO KOJE TO NAŠE NIJE. NEZNAM VIŠE ŠTO NE VLADA OVDIJE: MITO,KORUPCIJA, UDBA, BEZOBRAZLUK, KOKOŠARSTVO I KRUPNI KAPITAL, FRUSTRACIJE, DROGA ......

PRAVNI NERED...

 

 

Hvala svima na svakom čestitom odgovoru.

 

Molim da se držite teme!

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije vam to tako skupo, vještak max do tri tisuće plus izlazak sudske komisije max 500 kn - ovisi o udaljenosti od suda. AKo su stranke suglasne oko toga gdje ide međa sve je gotovo na prvom ročištu i bez po muke. vještak će onda ucrtati kak ste se vi složili i napraviti prijavni list za katastar i gruntovnicu. E sad ne znam da li se taj prijavni list dodatno plaća ili je to sve u sklopu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija