Jump to content

Najam prostora i buka


TheGodfather

Preporučene objave

Pozdrav,

Imam jedno pitanje, ako mi netko može pomoći.

Radi se o iznajmljivanju prostora, točnije rečeno društvenog doma.

Dom se iznajmljuje pretežno za proslave rođendana, i pri najmu se uvijek napomene da iza 22h nema glasne muzike i galame zbog susjeda u blizini koji nisu prijateljski nastrojeni prema društvenom domu i ne žele da se u domu obavljaju bilokakve proslave.

Dom se ne iznajmljuje često, no zna se dogoditi da je u najmu dvije subote za redom.

S obzirom na to, malo malo zovu policiju da je galama i da ne mogu spavati, bez obzira što nije bučno (bio je nedavno stvarno jedan primjer buke zbog pijanstva, bila je glasna glazba i vani su svi vikali, bili su dva puta opomenuti ali situacija se nije popravila i izašla je policija ma teren) da li postoji neka mogućnost rješavanja takvog problema?

Postoji li neki zakon po kojem susjedi mogu i dalje raditi probleme?

Zanima me da li je netko imao slična iskustva?

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Domsy je napisao:

bje nedavno stvarno jedan primjer buke zbog pijanstva, bila je glasna glazba i vani su svi vikali, bili su dva puta opomenuti ali situacija se nije popravila i izašla je policija ma teren) da li postoji neka mogućnost rješavanja takvog problema?

Postoji li neki zakon po kojem susjedi mogu i dalje raditi probleme?

 

 

 

 

 

Pa kako to susjedi rade probleme kad vam citirano sve govori, znači da po vama treba kazniti susjede samo zato što žele imati mir u svom domu????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 25 minuta, ivistipe je napisao:

Pa kako to susjedi rade probleme kad vam citirano sve govori, znači da po vama treba kazniti susjede samo zato što žele imati mir u svom domu????

Naravno da ne treba prijaviti susjede, ali ovo je bio sam jedan skandal koji je izbio i potpuno su bili u pravu jer je buka bila nepodnošljiva i to iza 22h navečer.

Ali kada nema buke, znali su zvati policiju u 19h bez razloga jer eto, njima se je dopada što se taj prostor iznajmljuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija