Jump to content

Prijetnja


Zuzu566

Preporučene objave

Znaci ovako, susjed mam je prijetio ubojstvom, citiram " svo troje budem vas zaklal" u pitanju sam ja, decko i dijete od 7 mjeseci i policija ga je samo pozvala na razgovor i rekli su nam kao da oni nemaju veze s tim da to sve mora na sud, takoder on je i bivsi policajac i prije je bio kaznjavam zbog nasilja u obitelji, a mene sad znima dali su oni ko policija stvarno iaprqvno postupili ili su ga morali privesti? I da napomenem jos mi smo rekli policiji da se bojimo z svoj zivot i konstano smo zkljucani i na to su nam oni rekli da ne mogu nist tu da moramo cekati sudenje?!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Dana 08. 07. 2022. u 16:15, Zuzu566 je napisao:

Znaci ovako, susjed mam je prijetio ubojstvom, citiram " svo troje budem vas zaklal" u pitanju sam ja, decko i dijete od 7 mjeseci i policija ga je samo pozvala na razgovor i rekli su nam kao da oni nemaju veze s tim da to sve mora na sud, takoder on je i bivsi policajac i prije je bio kaznjavam zbog nasilja u obitelji, a mene sad znima dali su oni ko policija stvarno iaprqvno postupili ili su ga morali privesti? I da napomenem jos mi smo rekli policiji da se bojimo z svoj zivot i konstano smo zkljucani i na to su nam oni rekli da ne mogu nist tu da moramo cekati sudenje?!?

Ukoliko policija ne radi svoj posao, uputite se u Vama nadležno Općinsko državno odvjetništvo te ponesite sa sobom napisanu i potpisanu kaznenu prijavu protiv susjeda zbog kaznenog djela prijetnje iz čl. 139. stavka 2. KZ u kojoj ćete detaljno opisati što Vam je susjed rekao, te istu onda možete tamo urudžbirati, a isto možete i dati na zapisnik državnom odvjetniku. 

Što se tiče uhićenja na to ne možete utjecati, međutim, ukoliko državni odvjetnik ocijeni da postoji opasnost od ponavljanja kaznenog djela, može odrediti mjere opreza ili sucu istrage predložiti određivanje istražnog zatvora.

Ukoliko se ništa od toga ne dogoditi imate pravo podnijeti pritužbu na rad kako policije tako i državnog odvjetnika.

Svakako Vam predlažem da zatražite stručnu pomoć odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija