Jump to content

Djelatnost i MTU


Gerira

Preporučene objave

Pozdrav,

U fazi sam otvaranja paušalnog obrta. Primarna djelatnost bi bile informatičke usluge (skupina 62 ako se dobro sjećam ovako iz glave). Registrirao bi i kupnju i prodaju robe na malo. Primarmo ću koristiti fulfilment agenciju i dropshipping usluge, tako da neću morati imati skladište.

Zanima me, pošto mi trgovina ne bi bila primarna djelatnost i to bi u budućnosti pokrenuo, smijem li odmah staviti te djelatnosti ili će me tražiti MTU (kojeg realno ne trebam)? Mogu li imati kakvih problema?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 23. 07. 2022. u 16:13, Gerira je napisao:

Pozdrav,

U fazi sam otvaranja paušalnog obrta. Primarna djelatnost bi bile informatičke usluge (skupina 62 ako se dobro sjećam ovako iz glave). Registrirao bi i kupnju i prodaju robe na malo. Primarmo ću koristiti fulfilment agenciju i dropshipping usluge, tako da neću morati imati skladište.

Zanima me, pošto mi trgovina ne bi bila primarna djelatnost i to bi u budućnosti pokrenuo, smijem li odmah staviti te djelatnosti ili će me tražiti MTU (kojeg realno ne trebam)? Mogu li imati kakvih problema?

 

sam im tako objasnite kao što ste napisali, oni još ne znaju što je fulfilment jer nije zakonski popraćeno, ali ima mišljenje na stranici HOK-a da može tako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija