Jump to content

Presuda?


genessis

Preporučene objave

Pozdrav. Naime prije vise mjeseci sam bio na rocistu, gdje je sutkinja rekla kako Ce se presuda donijeti tog i tog datuma u toliko sati. 

Nisam bio u mogućnosti otici na skidanje iste. Te je sada proslo ves ohho mjeseci, a na kućnu adresu mi nije doslo nikakav sudski spis tj. Presuda. Sad me zanima u cemu je problem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

Donesena je presuda ali možda nije napisana.Po broju predmeta vidi na e pravosuđe.

Ako je vec donesena, imam li pravo na takvu s obzirom da nisam primio nikakvo rijesenje na kucnu adresu, ili je to sad gotova prica?

upravo sad, genessis je napisao:

Ako je vec donesena, imam li pravo na takvu s obzirom da nisam primio nikakvo rijesenje na kucnu adresu, ili je to sad gotova prica?

Na takvu mislim

upravo sad, genessis je napisao:

Ako je vec donesena, imam li pravo na takvu s obzirom da nisam primio nikakvo rijesenje na kucnu adresu, ili je to sad gotova prica?

Na takvu mislim

Na zalbu mislim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Bonaparte je napisao:

Ako ste obavješteni o datumu kad će biti donesena presuda, smatra se da Vam je ista taj dan (koji je bio zakazan) i uručena. Dakle, rok za žalbu teče od tog dana pa Vam je onda proteklo 15 dana. 

S tim da ovo ne vrijedi u kaznenom postupku, a čini se da se radi o takvoj presudi s obzirom na podforum u kojem je pitanje objavljeno?

U tom slučaju rok za žalbu teče od dostave pisanog otpravila presude i iznosi 15 dana, sukalno članku 463. Zkp-a

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , legalex je napisao:

S tim da ovo ne vrijedi u kaznenom postupku, a čini se da se radi o takvoj presudi s obzirom na podforum u kojem je pitanje objavljeno?

U tom slučaju rok za žalbu teče od dostave pisanog otpravila presude i iznosi 15 dana, sukalno članku 463. Zkp-a

Istina, duboke isprike, nisam vidjela podforum, a cijelo vrijeme sam u građanskim predmetima dok iz pitanja ne proizlazi ništa što bi dalo naslutiti da je u pitanju kazneno. 

Zahvaljujem na ispravku. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Bonaparte je napisao:

Istina, duboke isprike, nisam vidjela podforum, a cijelo vrijeme sam u građanskim predmetima dok iz pitanja ne proizlazi ništa što bi dalo naslutiti da je u pitanju kazneno. 

Zahvaljujem na ispravku. 

Nema potrebe za isprikama, jer kako ste naveli iz upita nije jasno o kakvom se predmetu radi, a odabir podforum je vrlo često pogrešan...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija