Jump to content

Optužba za vrijeđanje


prvo1

Preporučene objave

Jedna osoba me je uspjela iznervirati nekim svojim postupcima, nazvao sam ju i rekao možda malo jačim tonom ali nije bilo pretjerano par stvari a i par psovki, onda sam prekinuo, poziv je trajao cca 20 sekundi. Par psovki je možda bilo, to sam se kasnije i ispričao toj osobi i prihvatila ispriku. No prijavila me je za nasilje u obitelji. Nakon toga je došla policija doma i uzela mi izjavu te sam dobio poziv na sud, vjerojatno saslušanje?

Osoba i ja smo sve izgladili, normalno komuniciramo već mjesecima.Ja imam poruke koje je ona meni slala, bila nametljiva, a ona ima samo taj jedan poziv na popisu poziva od 20ak sekundi.

 

Pretpostavljam da ne postoji dokaz tipa snimljeni razgovor mobitelom, jer mi nismo razgovarali puno godina i nikva istraga nije bila moguća prije tog poziva i prijave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 minuta, legalex je napisao:

Obiteljsko nasilje nije optužba za vrijeđanje, nego baš to.

 

Nije bilo nasilja jer se u 1 tel pozivu nije moglo ni fizički sve to reći niti da sam htio. S druge strane ja imam poruke gdje me se konstantno pokušava stupiti u kontakt a ja ne želim ni odgovoriti. jer nismo u kontaktu jako dugo vremena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , drot13 je napisao:

Vrijeđanje i psovanje je psihičko nasilje, a ove poruke si trebao prijaviti ako smatraš da si žrtva prekršaja ili kaznenog djela.


Poruke sam isprintao i mislim ih priložiti kao dokaz. Nisam prijavljivao jer mi se nije dalo natezati po sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija