Jump to content

Zamijena fiksnih prozora prozorima koji se mogu otvoriti


LiborHojka

Preporučene objave

Pozdrav, 

Probao sam naći sličnu temu ali bezuspješno. Dakle, susjed je odlučio zamijeniti fiksne prozore onima na otvaranje. Da li je to zakonom dozvoljeno? Ukoliko nije, molim navedite zakon, odnosno članak kojim je to definirano. 
Htio bih napomenuti da su odnosi sa susjedom narušeni te dijalog nije moguć. Također vas molim da navedete slijed pravnih koraka kojima bih trebao postupiti kako bi se navedeno vratilo u prvobitno stanje. 
 

Unaprijed zahvalan. 

upravo sad, LiborHojka je napisao:

Pozdrav, 

Probao sam naći sličnu temu ali bezuspješno. Dakle, susjed je odlučio zamijeniti fiksne prozore onima na otvaranje. Da li je to zakonom dozvoljeno? Ukoliko nije, molim navedite zakon, odnosno članak kojim je to definirano. 
Htio bih napomenuti da su odnosi sa susjedom narušeni te dijalog nije moguć. Također vas molim da navedete slijed pravnih koraka kojima bih trebao postupiti kako bi se navedeno vratilo u prvobitno stanje. 
 

Unaprijed zahvalan. 

Zaboravio sam napomenuti da se radi o obiteljskoj kući koja se nalazi 1 metar od međe. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija