Jump to content

Epi napad i liječnički pregled


omeegah

Preporučene objave

Pozdrav, jedno pitanje. Profesionalni sam vozač sa C i Ce kategorijama, prošle godine u rujnu  imao sam izolirani provocirani epi napad poznatog uzroka i poslan sam na vanredni liječnički pregled na kojemu mi je utvrđena privremena nesposobnost (1 godinu) za sve kategorije (B, BE, C, CE). Nakon godinu dana pristupio sam liječničkom pregledu uz pozitivan nalaz neurologa na kojem piše da je s moždanom aktivnosti sve u redu i da se radi o izoliranom provociranom napadu. U medicini rada su mi rekli da mi mogu vratiti B i BE ali su mi za C i CE rekli da sam trajno nesposoban (10 godina). Sad me zanima zašto mi za C i CE kategoriju nisu onda odmah prošle godine na prvom pregledu pisali trajnu nesposobnost nego sam bezveze izgubio godinu dana čekajući sve kategorije da bi ispalo da svakako ne mogu dobiti profesionalne kategorije narednih 10 godina. U rješenju piše da se mogu žaliti drugostupanjskoj komisiji, da li je to moguće i da li će mi to nešto pomoći da možda dobijem nesposobnost u kraćem trajanju za profesionalne kategorije? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija