Jump to content

Kolike su sanse da otac dobije cetverogodisnje dijete


senderos10

Preporučene objave

Pozdrav.

Imamo dvoje djece,starijeg od 14 koji je njeno dijete iz prvog braka i mladje od 4, nase dijete. Nisam formalno posvojio starijeg iako me gleda kao oca, i ja njega kao sina.

Otkrio sam zeninu nevjeru, takodjer smatram da planira otici s ljubavnikom kad joj se stvari poslože. Ako podnesem zahtjev za razvod kolike su sanse da dobijem djecu? Stan je moj, placam jedan manji kredit. Imam bolji i sigurniji posao od nje,bolja primanja, ona radi sezonski.Imam faks ona nema. Prema vani sam uvijek vise bio s djecom, uvijek ih ja svugdje vodim, idem na primanja itd. Mada ona u kuci nije losa majka. Njeni roditelji bi vjerovatno svjedocili za mene. 

Kolike su sanse?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , senderos10 je napisao:

Nisam formalno posvojio starijeg iako me gleda kao oca

Što je s ocem tog djeteta?

prije 15 sati , senderos10 je napisao:

Ako podnesem zahtjev za razvod kolike su sanse da dobijem djecu?

Što bi Vi i to dijete kojemu niste biološki otac?

prije 15 sati , senderos10 je napisao:

Stan je moj, placam jedan manji kredit. Imam bolji i sigurniji posao od nje,bolja primanja, ona radi sezonski.Imam faks ona nema

Ovo je posve nebitno.

prije 15 sati , senderos10 je napisao:

Mada ona u kuci nije losa majka.

Ovo zvuči kao da izvan kuće to nije?

Koliko je to zajedničko dijete vezano za svoju majku s obzirom na njegovu dob, a koliko za Vas?

prije 15 sati , senderos10 je napisao:

Njeni roditelji bi vjerovatno svjedocili za mene. 

A zašto bi netko svjedočio protiv nje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 21. 11. 2022. u 11:43, Borbena7 je napisao:

Što je s ocem tog djeteta?

Što bi Vi i to dijete kojemu niste biološki otac?

Ovo je posve nebitno.

Ovo zvuči kao da izvan kuće to nije?

Koliko je to zajedničko dijete vezano za svoju majku s obzirom na njegovu dob, a koliko za Vas?

A zašto bi netko svjedočio protiv nje?

Bioloski otac se ne javlja, nisu u kontaktu prakticno od rodjenja. Svjestan sam da je to problem da ja njega zadrzim cak i ako izrazi zelju.

Mislim da su financije i krov nad glavom bitne za dijete.

U kuci je dobra majka, no nikakve vanjske aktivnosti ne preuzima, tipa odvesti dijete u setnju. Kad radi ja preuzimam na sebe vecinu svega.

Njeni bi vjerovatno posvjedocili da sam pogodnija osoba za roditelja,smatraju je neodgovornom.

Mada ja unatoc svemu ne zelim da dodje do razvoda. Ovo pitam u slucaju da ona ode. I pitam radi sebe, ali i radi dobrobiti djece.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija