Jump to content

mobbing i ucjena


anonimno

Preporučene objave

10 g radim sa VŠS u stalnom radnom odnosu na istom radnom mjestu. sve dok nije došao novi šef koji ima veliki utjecaj na sve i koji je puno ljudi obezglavio ili još gore poslao na druga radna mjesta i u druge ustanove. počeo mi je prijetiti i ucjenjivati me. promijenio mi je radno mjesto. fizički nasrće na mene i ucjenjuje me da ću završiti na ulici ako mu ne pružim sexualne usluge. ako ga prijavim ostati ću bez posla. da li imam pravo tražiti da me vrati na staro radno mjesto i kako. naime, za to radno mjesto je bio raspisan natječaj i primljena je druga osoba. mislim da to ne bih mogla promijeniti ni ponovnom prijavom na to radno mjesto niti ičim drugim jer kad on nešto odluči onda je to tako. upropastio mi je život. da li da se obratim odvjetniku jer mislim da novine i slične stvari nemogu pomoći. samo, on je sve odvjetnike potkupio. usput od mene je tražio da radim nezakonite stvari i ako to ne napravim da sam izdajica a izdajice nemaju što raditi kod njega. bez obzira na to što sada možete reći da si idem tražiti novi posao želim znati koja su mi prava i kako se izvući iz ove situacije ako je to moguće. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija