Jump to content

Žalba na premještanje auta...


anonimno

Preporučene objave

Vrlo kratko i slatko...pauk digao auto

 

Na onom Zapisniku od Zagrebparkinga piše da sam im dužan platiti 500 kn za premještanje vozila bez obzira na eventualnu žalbu policiji što je meni naravno apsurdno....

 

Ja se naime žalim da prekšajni nalog nije valjan jer nisu nastupili uvjeti iz čl.84 ZOSPNC, a oni tih 500 kn naravno naplaćuju na osnovi tog istog naloga...

 

E sad, po nekoj seljačkoj logici, nakon moje žalbe nalog nije pravovaljan dok se na sudu ne utvrdi drugačije, te prema tome nisam im dužan platiti njihovih 500 kunića...

 

 

 

druga varijanta je da im platim, a kad nalog bude proglašen neosnovanim kak ću onda natjerati "pauk" da mi vrati novce jer su digli auto na osnovu tog naloga?

 

Mišljenja molim...

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako si siguran da nisi počinio prekršaj (pazi postoji vjerojatno i fotografija) nemoj platiti ništa. Dobiti ćeš kući prekršajni nalog, pa se žali i na sudu dokaži da nisi kriv, a potom donesi to pravomoćno rješenje suda Zagrebparkirngu i reci im da to "dizanje" ide njima u trošak / ili možda na teret policije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija