Jump to content

Pripremno ročište sa eos matrixom


741974

Preporučene objave

 

Zanima me da li je itko na sudu dobio spor sa EOS MATRIXOM. Radi se o otkupu između 2013 i 2015 godine.
Imam ročište za mjesec dana, oni otkupili dug od banke, ja uplaćivala neko vrijeme po 100 kn, bila sam tada nezaposlena i neupućena da im se ništa ne uplaćuje jer su se tek pojavili u lijepoj našoj , jer tako priznajem dug, a onda sam prestala i sa time jer je dug ostajao isti jer je to išlo samo na kamatu, a ne na umanjenje  duga.
Uglavnom kada sam prestala i sa tom uplatom i tražila ugovor o otkupu na kojem se vidi otkupna cijena, predali  su na sud, ja pisala prigovor, sud stavio izvan snage...oni opet prigovor sa priloženim ugovorom o otkupu, ali opet bez cijene otkupa.
Nemam odvjetnika, jer ga financijski ne mogu platiti i ne znam čime se boriti,mislim da gubim, ali bolje i pokušati nego ostati pasivan.
Pa, eto ako je netko pobjedio te ucjenjivače, svaka pomoć je dobrodošla. 
Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , 741974 je napisao:

onda sam prestala i sa time jer je dug ostajao isti jer je to išlo samo na kamatu, a ne na umanjenje  duga.

Pogledajte čl. 172. Zakona o obveznim odnosima.

prije 6 sati , 741974 je napisao:

Uglavnom kada sam prestala i sa tom uplatom i tražila ugovor o otkupu na kojem se vidi otkupna cijena,

Nemate pravo na uvid u "otkupnu cijenu".

prije 6 sati , 741974 je napisao:

ja pisala prigovor

I na što ste se žalili?

prije 6 sati , 741974 je napisao:

oni opet prigovor sa priloženim ugovorom o otkupu, ali opet bez cijene otkupa

Zato što nemate pravo na ovu informaciju.

prije 6 sati , 741974 je napisao:

Nemam odvjetnika, jer ga financijski ne mogu platiti i ne znam čime se boriti,mislim da gubim, ali bolje i pokušati nego ostati pasivan.

Ako nemate osnovu za prigovor, tada ovakvi pokušaji mogu rezultirati sa dodatnim troškovima na Vašoj strani.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Pogledajte čl. 172. Zakona o obveznim odnosima.

Nemate pravo na uvid u "otkupnu cijenu".

I na što ste se žalili?

Zato što nemate pravo na ovu informaciju.

Ako nemate osnovu za prigovor, tada ovakvi pokušaji mogu rezultirati sa dodatnim troškovima na Vašoj strani.

Zašto kao sudionik ovog predmeta  nemam pravo na uvid u otkupnu cijenu? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija