Jump to content

49 lp po danu za borbeni sektor


Buzdovan

Preporučene objave

prije 2 sati , bare je napisao:

Oni koji idu u najnižu braniteljsku.tj.braniteljsku,kad ispune uvjete onda dobiju još 49 lipa po danu borbenoj sektora na osnovicu.mozds griješim?ovdje ima puno boljih majstora od moje malenkosti.mislim da malo pogledaš prijašnje teme,tamo je to detaljno opisano

U globalu odgovor koji si dao je tocan...oni koji imaju pravo na najnizu braniteljsku mirovinu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , malicovjek je napisao:

U globalu odgovor koji si dao je tocan...oni koji imaju pravo na najnizu braniteljsku mirovinu...

Već prije sam to komentirao i bilo je svega i svačega naravno u komentarima.Mene osobno to boli mislim i sada kao i onda da je napravljena velika podjela među nama braniteljima ,a i nepravda.Znaći ja sam imao mirovinu preko 3500 KN i nemam pravo .Dragovoljac 91-96 1860 dana borbenog sektora bez prekida znači kažnjen sam.Kolege koji su dobili naravno ne svi gotovo se izjednačili samnom to jest mojom mirovinom,i ni dan danas nemogu to progutati,imam borbenog sektora više nego pojedini generali ,dali je to vama normalno.Pozdrav Hrvatskim Braniteljima ma gdje bili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa evo da i ja dam svoje misljenje sto se tice tih 49lp. Nisam protiv samo cu rec neka svako dobije tko je bio u hv.mislim da bi bilo postenije,dragovoljac sam 12mj.90-2014umirovljen ne svojom voljom,naso se na lusti za izdvajanje,sta jos rec odem pitat zamolit da mi se produzi jer mi kci ide na Faks,i naravno oni koji bi ti pomogli mali su oni koji mogu nije ih briga,objasnjenje,znate dugo ste u vojsci imate i gidina za mirovini,itd mirovina 2014 kad sam otisao 2,990,kn,mislim da nisam zasluzio tih 49lp. 30godina uplacivano mirovinsko i svi drugi porezi i mislim stvarno da nisam zasluzio 49lp.ljep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija