Jump to content

Online pozajmice


Anaaa16

Preporučene objave

Pozdrav svima, citam vec jedno vrijeme vase postove i lakše mi je cim vidim da nisam jedina koja se dovela do katastrofalne situacije. Situacija je sljedeća, uzimala sam online pozajmice, otplacivala ih jedno vrijeme uredno ali sve dalje sam sve vece iznose uzimala i trenutno ne mogu placati , nekima sam platila prolongate ali dug je isti pa sam si jos gore napravila. Photobip je pokrenuo prijedlog za ovrhu i dobila sam na mail iznos koji im moram platiti s dodatnim troškovima a naredat ce se i svi ostali. Zanima me kako ste uspjeli i ako ste uspjeli riješiti takve situacije? Ne vidim izlaz i svaki dan mi je muka kad se probudim evo stvarno, sama sam si kriva ali ovo je strasno... Raspitivala sam se za kredit ali u ovoj situaciji nema sanse da ga dobijem mada bi se jos vise zadužila ali bi barem stavila sve po jednu ratu i lakše disala. Svaki savjet je dobrodošao!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija