Jump to content

Ovha na nekretnini u suvlasništvu


ivo03

Preporučene objave

Poštovanje,

Imam pitanje dug je 90.000 kuna i tri suvlasnika su obuhvaćeni tužbom. Dug nije plaćen i sada ovrhovoditelj je pokrenuo ovrhu na nekretninu i sud je prihvatio na odluci je samo napisano sud određuje predloženu ovrhu. Moje pitanje da li je to zakonski dozvoljeno ako je moj dio vlasništva 1/3 moj dug bi trebao bit samo 30.000 kuna što je manje nego 40.000 kuna što je potrebno za ovrhu. Šta se desi ako u tijeku ovršeni stekne novca da li se more zaustavit prodaja nekretnine. 

Puno Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 02. 2023. u 6:53, ivo03 je napisao:

Imam pitanje dug je 90.000 kuna i tri suvlasnika su obuhvaćeni tužbom. Dug nije plaćen i sada ovrhovoditelj je pokrenuo ovrhu na nekretninu i sud je prihvatio na odluci je samo napisano sud određuje predloženu ovrhu. Moje pitanje da li je to zakonski dozvoljeno ako je moj dio vlasništva 1/3 moj dug bi trebao bit samo 30.000 kuna što je manje nego 40.000 kuna što je potrebno za ovrhu.

Da, dozvoljeno je.

Dana 03. 02. 2023. u 6:53, ivo03 je napisao:

Šta se desi ako u tijeku ovršeni stekne novca da li se more zaustavit prodaja nekretnine. 

Da, ako se dug u cijelosti namiri prije dražbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija