Jump to content

Pbz i eosmatrix


Predator90

Preporučene objave

Pozdrav

 

Zanima me ako je netko imao slican slucaj,krajem 2019.god sam imao problema sa financijama i nisam mogao zatvorit dug prema pbz-u a to je bilo visa premium kartica te su oni taj dug prodali eos matrixu,cim su dug prodali eosu oni su me kontaktirali i ja od tada redovito uplacujem eosu svaki mjesec i s njima nemam problema.Ono sto me zanima je to da sam na egradjani dobio 2019god odluku o ovrsi i kad bi kliknuo na link,pisalo je da ne postoji nista,isao sam par puta u finu i nemam nikakvih blokada,stanje je 0,nitko ne potrazuje nista i racun mi nikad nije bio blokiran ni u pbzu ni zabi,da li je moguce dok uredno uplacujem eosu da nece bit nikakvih posljedica i da mogu ponovno staviti da primam plaću u hr bez straha da mi onda sjednu na racun da ga blokiraju kad vide da ponovno idu redovito plaće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , Predator90 je napisao:

Kad otplatim eosu to sto je preostalo da li onda moram traziti od eosa da naprave kakvu potvrdu da je dug rijesen

Možete tražiti, ali je najvažnije da imate dokaze o uplatama.

prije 15 sati , Predator90 je napisao:

ce oni komunicirati sa pbz-om i javiti im da je dug po kartici otplacen?

Ako je dug ustupljen nemaju obvezu nikome ništa javljati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija