Jump to content

Autosjedalica


VlatkaM08

Preporučene objave

Poštovani, 

suprug je imao sudar ,oduzeta mu je prednost. Popunili su europsko izvješće, štetu pokriva osiguranje gospodina koji je udario u naš auto .Auto je pregledan i napravljena je procijena ,suprug je prihvatio i novci će mu biti isplaćeni .

Naime u autu je bila nova autosjedalica, procjenitelj ju je poslikao i rekao da će je uzeti u obzir budući da je nova kupljena ni mjesec dana . 

Odgovorili su nam da nemamo pravo na odštetu za autosjedalicu jer na njoj nije fizički ništa oštećeno. 

Mi smo kontaktirali proizvođača autosjedalice i imamo njihovu izjavu da nije više za korištenje također imamo i račun. Sve je bilo priloženo osiguranju.

Koje mi pravo imamo dalje i dali uopće imamo bilo kakvo  pravo budući da smo prihvatili nagodbom. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Poštovani, 

U sličnoj sam situaciji, 

Poslali su mi odobrenje za popravak auta u ovlaštenom servisu, ali ništa za sjedalicu. Potom sam podnio prigovor da se nisu očitovali na odgovor proizvođača da sjedalicu više ne koristim. Na što su me zvali da dođem na fotografiranje. 

Proizvođač navodi mogućnost pukotina nevidljivih oku, a oni su poslikali sjedalicu i zaključili da nema fizičkih oštećenja. 

Nisu primjenili metodu kojom se mogu opovrgnuti oštećenja koje navodi proizvođač, a oglušuju se na moje zahtjeve sa pregled sjedalice napravi ovlaštena organizacija koja može utvrditi pukotine. 

Kako se izboriti da ili naprave odgovarajući pregled ili da mi nadoknade troškove? 

Njihov je procjenitelj prilikom fotografiranja izjavio da nije u mogućnosti fotografiranjem otkloniti sumnju na pukotine, međutim nije to htio na pismeno se očitovat. 

Kako god se okrene, ja sam oštećen od strane njihovog klijenta, da on nije prouzročio sudar ne bi sad imao autosjedalicu upitne sigurnosne zaštite. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija